Міська рада внесе зміни до бюджету Кременчука

26 березня на сесії Кременчуцької міської ради депутати мають внести зміни до міського бюджету на 2013 рік та прийняти рішення щодо використання залишків бюджетних коштів. В проекті рішення пропонується зменшити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку по управлінню охорони здоров’я на 2,9 млн. грн., змінивши джерело фінансування цих витрат на планові надходження коштів до спецфонду (бюджету розвитку). Це стосується 3-ої міської лікарні (417 тис. грн.), та дитячої лікарні (2,5 млн. грн.).
Вивільнені таким чином 2,9 млн. грн. з загального фонду пропонується направити на проведення поточних витрат: виділити управлінню охорони здоров’я 417 тис. грн. на виплату компенсацій за невикористані відпустки за 2012 рік працівникам Кременчуцької міської станції швидкої медичної допомоги, та Кременчуцькому тролейбусному управлінню 2,5 млн. грн. на недопущення заборгованості з зарплати та проведення розрахунків з Пенсійним фондом.
Крім того головним розпорядникам: управлінню охорони здоров’я, УЖКГ, тощо виділяються кошти за рахунок залишків коштів спецфонду (бюджету розвитку) станом на 1.01.2013 р. –5,4 млн. грн. на виконання запланованих заходів.

Залишити відповідь