Міська рада затвердила програму розвитку парку «Кагамлицький» вартістю в 31 млн. грн

Питання затвердження програми розвитку Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» на 2013-2017 роки було внесено до порядку денного сесії міськради, яка пройшла 24 грудня, в якості додаткового. Програмою передбачається протягом 5 років виділити на утримання та розвиток парку з міського бюджету 31,3 млн грн. З них на безпосерднє утримання парку буде витрачатися від 494 тис. грн до 650 тис. грн щорічно. В штаті парку передбачено 33 працівника, з них директор, 2 заступника, 2 бухгалтера, 3 наукових співробітника, 10 сторожів, 4 двірника тощо. Є навіть юрисконсульт. На створення умов для утримання території РЛП «Кагамлицький» передбачено всього 4,7 млн. грн, і на реконструкцію парку Воїнів-Інтернаціоналістів – 24 млн. грн протягом 2015-2016 років.

У 2014 році передбачено виділити на утримання парку та оформлення проекту землеустрою 1,4 млн. грн. Ці гроші підуть на обрізку та насадження дерев, закуплення інвентарю, зарплату працівникам, які утримуватимуть парк тощо.

Варто нагадати, що рішення про створення РЛП «Кагамлицький» Полтавська обласна рада прийняла у лютому цього року. Територія регіонального ландшафтного парку – 28,15 га. В неї входить парк Воїнів-інтернаціоналістів і заповідна зона вздовж Сухого Кагамлика.

Залишити відповідь