Міська влада. Перезавантаження

1429170393_img_0380

Депутати Кременчуцької міськради хочуть розпустити виконавчий комітет, оптимізувати апарат міського голови і перевірити роботу начальника юридичного відділу Юрія Браташа.

Голова фракції «Рідне місто» Юрій Гриценко на засіданні президії міськради 15 квітня вніс проект рішення про розпуск виконавчого комітету Кременчуцької міськради. У цьому ж проекті секретарю міськради Василю Івку пропонують внести пропозиції щодо кандидатур на формування нового складу виконкому. Але на засіданні президії Василь Івко проект до порядку денного сесії міськради відмовився вносити. Каже, що дане питання мають вивчити юристи.
– Проект не пройшов юридичної експертизи, я його особисто теж не вивчав, – сказав Василь Івко. – Якщо прийняти рішення в тій формі, в якій воно написане, то уже завтра ніхто із заступників міського голови не матиме ані повноважень, ані права підпису. І до формування нового складу виконкому ніхто з них до роботи приступити не зможе.
Депутат Микола Черниш, як один з підписантів даного проекту, не виключив, що після усіх доопрацювань, питання може бути внесено на засідання сесії міськради, як додаткове.
Також на розгляд сесії вирішено внести ще два проекти – про зміни у структурі виконавчих органів (мова йде про скорочення посади керівника апарату міського голови, яку нині посідає Олександр Головач) та про проведення службового розслідування стосовно начальника юридичного управління Юрія Браташа.
Автор останнього проекту Володимир Шайнога уточнив, що депутати хотіли б вивчити стан справ у юридичному відділі і внести свої пропозиції щодо його подальшої роботи. Сам Ю. Браташ проект рішення не завізував, але написав зустрічну заяву, де зазначив, що намагання провести службове розслідування пов’язане із конфліктом інтересів. Заяву приклали до проекту рішення, тепер ці документи вивчатимуть на депутатських комісіях.

Юрій Гриценко, голова фракції «Рідне місто»:

– На жаль, сьогодні у міськвиконкомі єдності немає. Останні 2 місяці ми бачимо лише внутрішні розборки. Міськвиконком і міськрада – це органи, які мають доповнювати один одного, повноваження виконкому делеговані міськрадою, і відповідальність у нас спільна. Тому зараз нам хотілося б, щоб запанувала єдність, суперечки закінчились, дії і рішення стали узгодженими.

Олег Сазонов, голова депутатської групи «Кременчук»:
– Ми були в команді Олега Бабаєва. Після його смерті, на жаль, вона розпалася. Порядку в місті просто немає, постійні чвари один з одним. Думаю, що настав час приймати рішення, щоб у місті налагодилась нормальна робота, ремонтувались дороги, благоустроювались будинки. Представники міськвиконкому мають займатись своєю безпосередньою роботою, а не політикою.

Микола Черниш, голова депутатської групи «Трудовий Кременчук»:
– Дружна робота міськвиконкому закінчилась місяці через 3 після смерті Олега Бабаєва. Почалася зовсім інша «робота» – внутрішні чвари, звільнення Медведовського та Яроша, «наїзди» на Музику. В даній ситуації нинішній міськвиконком не може забезпечити нормальну роботу, пов’язану з забезпеченням життєдіяльності міста, тому ми вирішили винести на сесію питання про відставку виконкому. Я думаю, що більшість його нинішніх представників повернуться у виконком, але переформатування відбудеться. Яким воно буде, як – поки що не знаю.

Під ким хитаються крісла?
До складу виконкому, як відомо, входять 12 осіб: перший віце-мер В. Калашник, заступники – Г. Музика, Т. Неіленко, С. Ярош, В. Малецький, екс-віце-мер В. Медведовський, секретар міськради В. Івко, обидва голови районів – В. Шафорост і В. Бражененко, керуючий справами Р. Шаповалов, радник мера М. Воловик і громадська активістка Г. Павленко. Хто з них залишиться у цьому складі після так званого «перезавантаження» (тобто якщо на сесії буде прийнято рішення про розпуск виконкому), питання прогнозоване. Але, напевне, що у відставку хочуть відправити В. Калашника і В. Малецького.

One thought on “Міська влада. Перезавантаження

  1. Володимир сказав:

    Народ теж думає, що даний виконком себе вичерпав повністю. Оновлення влади назріло вже давно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто