Міська влада підтримує обдарованих кременчужан

Вже з початку навчального року обдаровані учні загальноосвітніх закладів Кременчука братимуть участь у предметних навчальних курсах на базі навчально-оздоровчого комплексу «Ерудит» при Кременчуцькомупедагогічному училищі ім. А.С.Макаренка.

Починаючи з 3 вересня 2014 року, шестеро кременчужан – переможців учнівських олімпіад із історії  за фінансової підтримки міського бюджету поїдуть до позаміського табору для обдарованих дітей «Ерудит», щоб  підвищити свій рівень знань з даної предметної дисципліни та взяти участь в різних навчальних тренінгах і конкурсах. Зокрема, навчання та відпочинок переможців олімпіад із різних дисциплін у навчально-оздоровчому комплексі «Ерудит» при Кременчуцькому педагогічному училищі ім. А.С.Макаренка проводиться увесь поточний рік. До таких навчальних курсів долучаються обдаровані діти з різних регіонів України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто