Міська влада підвищує тарифи на опалення та гарячу воду. Кременчужанам доводять до відома нові ціни

Опалення подорожчає до 22,8%, а гаряча вода до 13,8%. Це комунальне підприємство «Теплоенерго» оприлюднило проект нових тарифів для населення, бюджетних організацій та інших споживачів. Кількома днями раніше мер Віталій Малецький закинув у маси  інформацію про наміри збільшити вартість послуг на тепло і гарячу воду. Але мер дещо змягчив шокуючу для людей новину, сказавши, що підвищення буде «незначним» – десь на 10%. Може для міських керівників з їх доходами це й справді незначні суми, але для більшості мешканців удар по гаманцю доволі відчутний. Вони ще не встигли оговтатись після попереднього рішення виконкому про зростання плати за ексвитрати у більш ніж 2,5 рази!

 

 

 Міська влада  затверджує економічно обґрунтовані тарифи

КП «Теплоенерго» оприлюднило проект нових тарифів на опалення і гарячу воду, кременчужани мають із ним ознайомитися і надати свої пропозиції. Принаймні, згідно з процедурою, міська влада пропонує людям це зробити. А потім, взявши на себе повну відповідальність, міськвиконком у складі 11 осіб  своїм рішенням нові тарифи затвердить. Думки людей ніхто вже не питатиме.

Варто зазначити, що нові тарифи будуть єдиними для споживачів «Теплоенерго» і «Полтаваобленерго» і всі абоненти платитимуть КП «Теплоенерго».

Отже, які суми слід вікладати кременчужанам, щоб  сплатити комунальному підприємству за послуги в новому опалювальному періоді?

 Опалення, Гкал (на будинок, з лічильником)

При діючому тарифі “Полтаваобленерго” 1173,48 грн;  діючому тарифі «Теплоенерго» – 1292,63 грн, нова вартість послуги складе — 1439,54 грн. Тобто, подорожчання становить 11,4 % (це порівняно з тарифом “Теплоенерго”, для споживачів «Полтаваобленерго» воно ще більше).

Опалення, кв м

Якщо дотепер абоненти “Полтаваобленерго” платили за 1 кв м  30,32 грн, абоненти «Теплоенерго» –  31,11 грн, в новому сезоні всі сплачуватимуть  38,2 грн за кв м.  Подорожчання становить –  22,8%

Тариф на гарячу воду в системах  з рушникосушаркою зросте до 82,86 грн або  12,5%.

Гаряча вода в системах без рушникосушарки  коштуватитме 77,23 грн, зростання на  13,8%.

Варто нагадати, що наприкінці цієї весни міська влада затвердила нові тарифи на послуги приватних керуючих компаній Кременчука. Вартість ексвитрат для мешкацнів міста зросла у понад 2,5 рази. Сумніватися не слід: далі буде…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.