Міська влада підвищує тарифи на опалення та гарячу воду. Кременчужанам доводять до відома нові ціни

Опалення подорожчає до 22,8%, а гаряча вода до 13,8%. Це комунальне підприємство «Теплоенерго» оприлюднило проект нових тарифів для населення, бюджетних організацій та інших споживачів. Кількома днями раніше мер Віталій Малецький закинув у маси  інформацію про наміри збільшити вартість послуг на тепло і гарячу воду. Але мер дещо змягчив шокуючу для людей новину, сказавши, що підвищення буде «незначним» – десь на 10%. Може для міських керівників з їх доходами це й справді незначні суми, але для більшості мешканців удар по гаманцю доволі відчутний. Вони ще не встигли оговтатись після попереднього рішення виконкому про зростання плати за ексвитрати у більш ніж 2,5 рази!

 

 

 Міська влада  затверджує економічно обґрунтовані тарифи

КП «Теплоенерго» оприлюднило проект нових тарифів на опалення і гарячу воду, кременчужани мають із ним ознайомитися і надати свої пропозиції. Принаймні, згідно з процедурою, міська влада пропонує людям це зробити. А потім, взявши на себе повну відповідальність, міськвиконком у складі 11 осіб  своїм рішенням нові тарифи затвердить. Думки людей ніхто вже не питатиме.

Варто зазначити, що нові тарифи будуть єдиними для споживачів «Теплоенерго» і «Полтаваобленерго» і всі абоненти платитимуть КП «Теплоенерго».

Отже, які суми слід вікладати кременчужанам, щоб  сплатити комунальному підприємству за послуги в новому опалювальному періоді?

 Опалення, Гкал (на будинок, з лічильником)

При діючому тарифі “Полтаваобленерго” 1173,48 грн;  діючому тарифі «Теплоенерго» – 1292,63 грн, нова вартість послуги складе — 1439,54 грн. Тобто, подорожчання становить 11,4 % (це порівняно з тарифом “Теплоенерго”, для споживачів «Полтаваобленерго» воно ще більше).

Опалення, кв м

Якщо дотепер абоненти “Полтаваобленерго” платили за 1 кв м  30,32 грн, абоненти «Теплоенерго» –  31,11 грн, в новому сезоні всі сплачуватимуть  38,2 грн за кв м.  Подорожчання становить –  22,8%

Тариф на гарячу воду в системах  з рушникосушаркою зросте до 82,86 грн або  12,5%.

Гаряча вода в системах без рушникосушарки  коштуватитме 77,23 грн, зростання на  13,8%.

Варто нагадати, що наприкінці цієї весни міська влада затвердила нові тарифи на послуги приватних керуючих компаній Кременчука. Вартість ексвитрат для мешкацнів міста зросла у понад 2,5 рази. Сумніватися не слід: далі буде…

Залишити відповідь