Мiська влада вiдзначила роботу депутатiв

До Дня місцевого самоврядування, який відзначається на початку грудня, під час XVI сесії міської ради, міською владою були вiдзначенi депутати, чий внесок у розвиток мiста за минулий рiк, на думку багатьох мешканцiв мiста i громадськостi, був найвагомiшим.

big-2477

За розробку проекту “Громадський бюджет”, згідно якому мешканці нашого рідного міста самостійно обирають напрямки фінансування проектів по удосконаленню, благоустрію та ремонту території міста, вiдзначено депутата вiд фракцii “Поруч” Миколу Шевченка.

n22a2119-610x407

За розробку Проекту по скасуванню батькiвських внескiв у навчальних i дошкiльних закладах мiста та міської програми перевiрки органiзацii харчування у закладах освiти мiста, вiдзначено депутата вiд фракццii РПЛ Тетяну Сiдерку.

n22a2115-610x407

Також було відзначено спільну роботу депутатів фракцій Радикальної партії Тетяни Сідерки та “Рідного міста” Олександра Роженка та Володимира Шибашова над Проектом по забезпеченню газовими лічильниками інвалідів 1 групи за рахунок міського бюджету .

А також за розробку Проекту по безбар’єрностi i Програми встановлення пандусiв мешканцям мiста з обмеженими можливостями, якi користуються iнвалiдними вiзками вiдзначено депутата фракцii “Рiдне місто” Володимира Шибашова

n22a2124-610x407

Таким чином, робота депутатів фракції “Рідне місто” для мешканців Кременчука визнана і відзначена самими мешканцями і міською владою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто