Міські депутати та екологи шукали викиди забруднюючих речовин в атмосферу на пропарювальній станції ВП «Вагонне депо Кременчук»

30 серпня на території промивально-пропарювальної станції ВП «Вагонне депо Кременчук» відбулося виїзне засідання робочої групи щодо виконання Програми заходів (дій) з метою недопущення перевищення нормативів гранично допустимих викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря в м. Кременчуці. Про це повідомляє офіційний сайт Кременчуцької міської ради .kremen.gov.ua.

Засідання за участі депутатів міськради, фахівців ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М.Марзєєва НАМН України» та науково-проектної організації ТОВ НТЦ «Промекологія», представників органів контролю та лабораторних служб міста проводив секретар Кременчуцької міської ради Юрій Гриценко.

Робоча група ознайомилася з особливостями технологічного процесу на підприємстві та вивчила технічну документацію, яка  регламентує викиди забруднюючих речовин. Крім того, на межі санітарно-захісної зоні пропарювальної станції було проведено  виміри повітря на вміст забруднюючих компонентів спеціалістами пересувної муніципальної екологічної лабораторії та санітарно-гігієнічної лабораторії Кременчука.

Як повідомляє інтернет- портал, отримана інформація буде  використана спеціалістами для подальшої науково-дослідної та аналітичної роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.