Місто платитиме стипендії кращим студентам

1359037409_41d39bdd1882cb4728fb

14 кращих студентів Кременчука щомісяця упродовж першого семестру 2014-2015 навчального року отримуватимуть по 660 грн. від Кременчуцької міської ради. Рішення про призначення стипендій сьогодні ухвалив міський виконавчий комітет. 

14 студентів вищих навчальних закладів Кременчука» заохочено за визначні успіхи у навчанні та науковій роботі. Стипендіатів обирали, враховуючи подання вчених, педагогічних, студентських рад вузів. 
Отже, в нинішньому навчальному семестрі стипендії міської ради отримуватимуть 6 студентів Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського та по 1 представнику з Кременчуцького університету економіки, інформаційних технологій і управління; Кременчуцького інституту Дніпропетровського університету ім. А. Нобеля, педучилища, медичного коледжу, льотного коледжу Національного авіаційного університету, Кременчуцького коледжу транспортної інфраструктури та ВПУ № 7. Стипендію у сумі 400 грн. також отримає ліцеїст Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Полтавської обласної ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто