Молодь відкрила для себе «невідомий Кременчук»

IMG_4385
29 вересня молодіжна  громадська організація «Нова хвиля» спільно з  «Рідним містом» уже вдесяте  провели  міський квест «Невідома територія», приурочений до Дня міста.

Цього року у  грі взяли участь 25 команд з різних вишів та шкіл нашого міста – наймолодші учасники були учнями 7 класів, найстарші – студенти 5 курсу інститутів.

На початковій «точці» учасники отримали конверти з першим завданням – фото якоїсь пам’ятки або картинку. Розгадавши її, вони мали вирушити до цього місця, де отримували завдання, за виконання якого отримували конверт із підказкою про наступну «точку». Всього таких точок було 25, розташовувалися вони поруч з найпримітнішими місцями Кременчука.

Тож вони із центральної частини міста дісталося до зупинки «Вадима Бойка,» де біля офісу ГО «Нова хвиля» та «Рідне місто» і  відбувалося нагородження переможців.

Юрій Гриценко, голова депутатської фракції «Рідне місто» в міській раді, який є  ідейним натхненником, постійним організатором цього квесту., привітав переможців.

 

Всі учасники отримали солодкі подарунки, а переможці – ще й флеш-картки від ГО «Нова хвиля» та  «Рідне місто». В загальному підсумку перемогла команда «Приколісти».

В єдиному пориві учасники квесту  співали пісні про Кременчук і Україну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто