Море вражень від моря

IMG_3379

Упродовж тижня 40 кременчуцьких ветеранів відпочивали на березі Чорного моря, в м. Іллічівськ. Подорож відбулася в рамках Всеукраїнської естафети пам’яті, присвяченої 70-річчю визволення України, за запрошенням організації ветеранів Одещини та за підтримки ВБФ «Джерело Дніпра».

В Іллічівську, який знаходиться неподалік Одеси, ветерани оселилися на базі відпочинку «Сокіл». Там вони проживали у зручних номерах, аленайбільшу втіху кременчуцькі відпочивальники отримали, звісно, від моря. В ньому вони вдосталь накупалися – і погода цьому сприяла. А ввечері, тільки-но після денної спеки наставала прохолода, як на території бази розпочиналися пісні з танцями. Гарним настроєм наші відпочивальники заряджали не лише себе, а й інших гостей бази. Наприклад, дівчат-спортсменок, які під запальні ритми баяна навіть тренувалися вдвічі активніше.

В один із таких літніх вечорів кременчуцькі ветерани ще й відвідали Одесу. Там вони побували в морському порту, на вул. Дерибасівській, на Потьомкінських сходах та біля пам’ятників герцогу де Ришельє та Катерині – декілька годин екскурсії минули непомітно.

Як розповідає голова об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство» Олег Фещенко, поїздку активістів ветеранського руху до Чорного моря Міська рада ветеранів організовує десятий рік поспіль за підтримки Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин. Ось тільки раніше вони їздили до міста-героя Севастополя, а цього разу відвідали Іллічівськ. Втім, відпочили не гірше.

– Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра» та родина Матициних – Володимир Митрофанович і Тетяна Юріївна – завжди допомагають нам організовувати цікаве дозвілля для наших ветеранів, – зазначає Олег Фещенко. – Їхня підтримка не залежить ні від часу, ні від виборів – і за це їм величезне спасибі!

Ветерани, які повернулися додому з купою вражень та фотографій, також висловили щиру подяку Всеукраїнському благодійному фонду «Джерело Дніпра» та Володимиру Матицину особисто. Вони зізналися, що, у звязку з ситуацією в країні, поїхати до моря цього року сподівалися не всі, а тому ця поїздка для них була особливо несподіваною та приємною.  (Т. Апрелєва)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто