На автодорозі Полтава-Олександрія триває капітальний ремонт. Підрядник дає гарантію 10 років на виконані роботи.

Як нагадує прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області, Автодорога М-22 Полтава-Олександрія побудована в 60-х роках ХХ ст. За цей час жодного разу не проводилися капітальні ремонти – тільки ямковий. Щодня цією дорогою проїжджають до 20 000 транспортних засобів, значна частина з них – важковаговики. Як насілдок – численні ями та вибоїни на асфальтному покритті.

Капітальний ремонт дороги був розпочатий у 2016 році, торік відремонтували 25 км покриття. Цьогоріч, з початком нинішнього сезону роботи з капітального та поточного середнього ремонту тривають. Проводить їх «Ростдорстрой». Як повідомляє Служба автомобільних доріг Полтавщини, підприємство забезпечене необхідними ресурсами – має власний асфальтобетонний завод та технічну базу, яка розташована поруч з ділянками, де будуть проводитися роботи. Це дозволить не витрачати додаткового часу та коштів на перевезення матеріалів з інших районів. Підрядник на виконані роботи дає гарантію 10 років. Щоб дорога витримала стільки часу, використовують сучасні технології.

«Спочатку укладається 12 сантиметрів щебенево-піщаної суміші, додається цемент і спеціальна емульсія і перемішується з допомогою ресайклінгу. Далі укладається кілька шарів асфальтобетону різної товщини», – пояснює генеральний директор ТОВ «Ростдорстрой» Костянтин Кіосе.

Служба автодоріг спільно з керівництвом області вирішили відмовитися від проведення ямкового ремонту. Поступово відбудеться перехід на ремонт «великими картами», оскільки такі ремонти тримаються значно краще – йдеться в повідомленні прес-служби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто