На автодорозі Полтава-Олександрія триває капітальний ремонт. Підрядник дає гарантію 10 років на виконані роботи.

Як нагадує прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області, Автодорога М-22 Полтава-Олександрія побудована в 60-х роках ХХ ст. За цей час жодного разу не проводилися капітальні ремонти – тільки ямковий. Щодня цією дорогою проїжджають до 20 000 транспортних засобів, значна частина з них – важковаговики. Як насілдок – численні ями та вибоїни на асфальтному покритті.

Капітальний ремонт дороги був розпочатий у 2016 році, торік відремонтували 25 км покриття. Цьогоріч, з початком нинішнього сезону роботи з капітального та поточного середнього ремонту тривають. Проводить їх «Ростдорстрой». Як повідомляє Служба автомобільних доріг Полтавщини, підприємство забезпечене необхідними ресурсами – має власний асфальтобетонний завод та технічну базу, яка розташована поруч з ділянками, де будуть проводитися роботи. Це дозволить не витрачати додаткового часу та коштів на перевезення матеріалів з інших районів. Підрядник на виконані роботи дає гарантію 10 років. Щоб дорога витримала стільки часу, використовують сучасні технології.

«Спочатку укладається 12 сантиметрів щебенево-піщаної суміші, додається цемент і спеціальна емульсія і перемішується з допомогою ресайклінгу. Далі укладається кілька шарів асфальтобетону різної товщини», – пояснює генеральний директор ТОВ «Ростдорстрой» Костянтин Кіосе.

Служба автодоріг спільно з керівництвом області вирішили відмовитися від проведення ямкового ремонту. Поступово відбудеться перехід на ремонт «великими картами», оскільки такі ремонти тримаються значно краще – йдеться в повідомленні прес-служби.

Залишити відповідь