На честь кременчуцьких бійців, які загинули в АТО, назвуть вулиці в мікрорайоні «Озерний»

У житловому мікрорайоні «Озерний», який планують створити на території колишніх артскладів,  буде 17 вулиць, із яких 2 – центральні. Земля для забудови у цьому мікрорайоні виділена кременчужанам- учасникам АТО. Тож у мерії пропонують назвати вулиці нового мікрорайону на честь бійців, котрі загинули на сході України. Затвердити назви планують на сесії Кременчуцької міської ради, що відбудеться наприкінці березня.

 

 

 

Згідно з розрахунками архітекторів, в «Озерному»  проживатимуть до 5000 мешканців. Під індивідуальну забудову для учасників  АТО виділено 35 га або 458 ділянок. 

Міська комісія з питань найменування об’єктів, увічнення пам`яті видатних діячів і подій, встановлення пам’ятних знаків у Кременчуці, пропонує центральні вулиці в мікрорайоні «Озерний» назвати вул.Захисників України та вул. Добровольчих батальйонів. У назвах інших, 15-ти, вулиць пропонують увічнити пам’ять про загиблих кременчуцьких воїнів:

  1.  Вул. Дмитра Андрусенка

2.   Вул. Миколи Мартинюка

3.    Вул. Степана Усса

4..   Вул. Дмитра Назаренка

5.    Вул. Романа Крутька

6.    Вул. Анатолія Білоуса

7.  Вул. Сергія Щербака

8.   Вул. Андрія Деребченка

9.   Вул. Антона Кирилова

10.  Вул. Олександра Поросюка

11.   Вул. Станіслава Душі

12.   Вул. Олега Кукси

13.  Вул. Олега Довбні

14.  Вул. Миколи Вашури

15.   Вул. Богдана Гавелі

Як вже повідомлялось, територія  мікрорайону «Озерний» розподілена  для подальшої  забудови між учасниками АТО. Однак, для того, щоб власники ділянок могли оформити технічну документацію, необхідно провести  процес найменування вулиць. Це питання, власне, й вирішувала міська комісія з найменувань об’єктів, в засіданні якої взяли участь і учасники АТО. Останні пропонували найменувати вулиці нейтральними назвами. Однак, на думку комісії,  вулиці мікрорайону, в якому проживатимуть  переважно родини військових, мають бути названі на честь українських патріотів, загиблих учасників АТО.

Водночас інтернет- сайт Кременчуцької міської ради повідомляє, що перед  голосуванням на сесії міськради по назвам проектних вулиць мікрорайону «Озерний», будуть враховані пропозиції громади міста. Їх наразі приймає відділ із питань внутрішньої політики міськвиконкому (пл. Перемоги, 2,  каб. 521) в письмовому вигляді. Варіанти назв проектних вулиць також можна направляти на електронну адресу структурного підрозділу:  sektor-vp@kremen.gov.ua .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто