На день міста замість салюту в небо запустять голубів

Цього року Кременчук святкуватиме не лише день визволення міста від фашистів, а й День миру, що відзначається 21 вересня.
Фактично святкові заходи триватимуть, починаючи з 20 і по 29 вересня включно. 21 вересня святкувати День Миру вирішила Організації Об’єднаних націй ще 33 роки тому, але сьогодні цей свято набуло неабиякої актуальності.
Як повідомив один з організаторів святкування Дня Миру в Кременчуці, голова АСМБР Андрій Мельник, фінансові витрати, пов’язані із проведенням урочистостей взяло на себе представництво ООН в Україні. Місіонери ООН прибудуть до Кременчука з офіційним візитом.
Також повідомляється, що 19 вересня у школах Кременчука проведуть уроки миру, найкращі ідеї, втілені під час проведення таких уроків будуть представлені на Асамблеї юних дипломатів, котра відбудеться у стінах мерії 20 вересня.
Організатори святкування Дня міста звертають увагу кременчужан на те, що традиційно відбудеться в Кременчуці благодійна акція «Пробіг з вірою в серці». Збиратимуть кошти на медичне обладнання для пологового будинку в Кременчуці.
Екологічний рух «Зелена планета» влаштує виставку голубів з усієї України. Наприкінці заходу діти запустять в небо чарівних птахів. Яскраве і зворушливе видовище має символізувати прагнення кременчужан до миру.
Також проведуть і масовий велопробіг, який так сподобався городянам під час Дня Незалежності України. Передбачається навіть участь у велопробігу ветеранів війни, які можуть похвалитись міцним здоров’ям. Для них буде місце у перших рядах велопараду. Звісно, супроводжуватимуть велосипедистів швидка і ДАІ.
Також ймовірно, відбудуться виставки техніки ХК «АвтоКрАЗ» (приблизно 30 автомобілів очікують на показі) і пожежної техніки із демонстрацією гасіння умовної пожежі. Дату проведення виставок ще не визначили.

Попередній план основних заходів до Дня міста
20.09 12.00 Хода Миру (від пл. Незалежності до пл. Перемоги), флеш-моб «Голуб Миру»
21.09 10.00 Урочистості у парку Миру «Дзвони Гонгу Миру»
21.09 16.00 Сквер Олега Бабаєва. Концерт міських колективів і збір коштів на допомогу армії
27.09 10.00 Відкриття виставки голубів, рідкісних та декоративних птахів (пл. Незалежності)
27.09 10.30 Акція «Пробіг з вірою в серці» (пл. Перемоги)
27.09 10.00 «Солдатський привал» у парку Воїнів-Інтернаціоналістів
28.09 10.00 Велопробіг (від палацу культури КрАЗ)
28.09 14.00 Містечко майстрів (Придніпровський парк)
28.09 16.00-21.00 Концерт на літній сцені міських колективів і виконавців
29.09 09.00 Мітинг пам’яті біля пам’ятника Воїну-Визволителю
29.09 16.00 Урочисті збори в МПК, показ документальної стрічки до визволення Кременчука.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто