На Донеччині поранено двох військових з Кременчука

Один військовослужбовець Кременчуцького реактивного артилерійського полку отримав проникаюче поранення в голову, інший контужений в результаті мінометного обстрілу в районі міста Амвросіївка Донецької області.  


– 13 липня колона машин українського війська, яку супроводжували й наші хлопці, везли боєприпаси для підрозділів АТО. Близько 9.00. в районі Амвросіївки колона потрапила під мінометний обстріл, внаслідок якого старший прапорщик Едуард Храпов отримав осколкове проникаюче поранення голови в області правого ока, солдат військової служби за контрактом Олександр Літовченко був контужений. Також у результаті обстрілу були поранені ще троє бійців з інших військових підрозділів. Варто сказати, що прапорщик Храпов, отримавши першу медичну допомогу, з забинтованою головою сам намагався допомогти іншим пораненим, – розповідає заступник командира частина А1546 підполковник Роман Глущенко. 
Наразі солдат Литовченко перебуває в Дніпропетровському військовому шпиталі, його стан медики характеризують як середньої тяжкості. А 45-річний Едуард Храпов був прооперований у Дніпропетровській обласній лікарні ім. Мечнікова, йому видалили праве око. Тримається він добре, бадьоро, хоча стан стабільно важкий, говорить заступник командира, посилаючись на слова дружини військовослужбовця. Жінка поїхала до Дніпропетровська одразу, як дізналася про поранення свого чоловіка. Вояки, котрі наразі залишаються в розташуванні частини в Кременчуці, зібрали, скільки могли, коштів для допомоги в лікуванні товариша. Цього тижня після консиліуму медиків Едуарда Храпова планують перевести для подальшого лікування до офтальмологічного відділення Одеського військового госпіталю. Медики не виключають можливість протезування ока, але жодних прогнозів наразі не роблять. 
Кременчужани, які бажають допомогти в лікуванні військовослужбовців Едуарда Храпова та Олександр Литовченка, можуть зв’язатися з тимчасово виконуючим обов’язки командира частини А 1546 підполковником Захаржевським Андрієм Геннадійовичем за тел. 093-321-07-40.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто