На еколабораторію просять 25 тисяч

З відповідним проханням до депутатів міськради звернулись з міського відділу екології. Мовляв, 25 тис грн. потрібні для ремонту приладів, якими оснащена пересуван екологічна лабораторія. Один з них вимірює рівень кисню у воді Дніпра, другий – викиди сірки.

Думки депутатів, присутніх на засіданні комісії з питань екології та земельних відносин, з приводу прохання екологів розділились. Депутат від фракції «Рідне місто» Олександр Роженко висунув пропозицію взагалі відмовитись від пересувної лабораторії.

– Таке комунальне підприємство і екологи, які ні на що не впливають, місту не потрібні, – сказав Олександр Роженко.

Справа в тому, що дійсно, всі протоколи про зростання показників викидів шкідливих речовин і порушення з боку того чи іншого підприємства, міська екологічна комісія надсилає до Полтавської екологічної інспекції, котра єдина, що має право штрафувати. Але поки екологічні інспектори доїдуть з Полтави до Кременчука, час буде втрачено, порушник встигне «замісти сліди».

Натомість, депутат Валентин Стасюк все одно вбачає доцільність в існуванні лабораторії.

– Екологічну лабораторію треба залишити, тому що Кременчук – промислове місто, з великими викидами, яке повинно бути постійно під наглядомекологів. Це буде як стимул підприємствам, а щодо ефективності – варто підключити на заводи санітарних лікарів, – вважає пан Стасюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто