На кременчуцьких пляжах купатися не можна, вода брудна, – повідомили санлікарі.

Кременчуцький МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» повідомляє, що станом на 09.06.2017 р. в межах моніторингового спостереження проведений відбір та лабораторні дослідження проб води відкритих водойм в місцях  масового відпочинку людей.

За результатами лабораторних досліджень показники мікробіологічної забрудненості  води пляжів «Центральний» та в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» не відповідають санітарно – гігієнічним  вимогам.

Індекс лактозопозитивної кишкової палички (ЛКП) на пляжі «Центральний»  на початку пляжу (район кафе «Ахтамар» )  та  наприкінці  ( район колишнього кафе «Арарат» ) становить 24000 (при нормативному 10 000). В р.Сухий Кагамлик  індекс ЛКП 13000 як на початку пляжу ,  так і в районі мостового переходу (кінець пляжу) ( при нормативному показнику 5 000). Індекс ЛКП – це орієнтовний показник, який свідчить про загальну бактеріологічну забрудненість водойми, яка може викликати гострі кишкові інфекції.

З метою недопущення виникнення інфекційних захворювань під час відпочинку, санлікарі не радять купатися на пляжах міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто