На кременчуцьких пляжах купатися не можна, вода брудна, – повідомили санлікарі.

Кременчуцький МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» повідомляє, що станом на 09.06.2017 р. в межах моніторингового спостереження проведений відбір та лабораторні дослідження проб води відкритих водойм в місцях  масового відпочинку людей.

За результатами лабораторних досліджень показники мікробіологічної забрудненості  води пляжів «Центральний» та в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» не відповідають санітарно – гігієнічним  вимогам.

Індекс лактозопозитивної кишкової палички (ЛКП) на пляжі «Центральний»  на початку пляжу (район кафе «Ахтамар» )  та  наприкінці  ( район колишнього кафе «Арарат» ) становить 24000 (при нормативному 10 000). В р.Сухий Кагамлик  індекс ЛКП 13000 як на початку пляжу ,  так і в районі мостового переходу (кінець пляжу) ( при нормативному показнику 5 000). Індекс ЛКП – це орієнтовний показник, який свідчить про загальну бактеріологічну забрудненість водойми, яка може викликати гострі кишкові інфекції.

З метою недопущення виникнення інфекційних захворювань під час відпочинку, санлікарі не радять купатися на пляжах міста.

Залишити відповідь