На лівобережжі облаштували нове футбольне поле

 Із метою залучення жителів віддалених мікрорайонів міста до занять фізкультурою та спортом на лівобережжі Кременчука облаштували футбольне поле.   З’явився цей новий спортивний об’єкт завдяки зусиллям відділу з благоустрою Автозаводського виконавчого комітету, районного комітету фізкультури та спорту, центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Щоб пристосувати вільну територію мікрорайону Лашків  упродовж місяця на ній  тривали підготовчі роботи. За цей період було впорядковане футбольне поле, по периметру – пофарбовані колеса. Проведені також і зварювальні роботи, нанесено  відповідну розмітку. Окрім того, завезено  пісок на дитячий майданчик, що знаходиться поруч, відремонтовано лави та гойдалки для маленьких вболівальників.

Перший офіційний футбольний матч за участі команд хазяїв поля (жителів мікрорайону Лашки) і ДЮСШ №2 відбудеться 20 серпня о 16 годині. Присвячений він буде Дню незалежності України.

Футбольне поле знаходиться на перехресті вул. Ворошилова та вул. лейтенанта Шмідта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто