На нещодавно відремонтованому автошляху «Полтава-Кременчук» виявили недоліки в роботі дорожніх будівельників.

З 11 по 17 серпня Службою автодоріг Полтавщини проводиться інвентаризація робіт з поточного середнього та капітального ремонтів, які були виконані минулого року. Процедуру проводять з метою уточнення обсягів, які потребують довиконання, аби у 2017 рі здати в експлуатацію відремонтовані ділянки. Про це повідомляють у прес-службі Служби автомобільних доріг у Полтавській області.
“Під час проведення інвентаризації були виявлені несподіванки, але не у вигляді археологічних експонатів, які були знайдені на цій дорозі напередодні, а у вигляді артефактів, залишених попередніми будівельниками. З 84 по 92 км спостерігається колійність на дорожньому покритті. Спеціальні дослідження показали, що на цій ділянці значний надлишок органічних в’яжучих матеріалів в основі дорожнього одягу”, – коментує дослідження начальник Служби автодоріг В.Трояновський.

З метою визначення необхідних змін, які необхідно буде внести в конструкцію дорожнього одягу, відібрані проби та направлені в Державний дорожній науково-дослідний інститут ім. М.П. Шульгіна для отримання рекомендацій щодо подальшого проведення робіт та зміцнення дорожнього одягу.

Залишити відповідь