На нещодавно відремонтованому автошляху «Полтава-Кременчук» виявили недоліки в роботі дорожніх будівельників.

З 11 по 17 серпня Службою автодоріг Полтавщини проводиться інвентаризація робіт з поточного середнього та капітального ремонтів, які були виконані минулого року. Процедуру проводять з метою уточнення обсягів, які потребують довиконання, аби у 2017 рі здати в експлуатацію відремонтовані ділянки. Про це повідомляють у прес-службі Служби автомобільних доріг у Полтавській області.
“Під час проведення інвентаризації були виявлені несподіванки, але не у вигляді археологічних експонатів, які були знайдені на цій дорозі напередодні, а у вигляді артефактів, залишених попередніми будівельниками. З 84 по 92 км спостерігається колійність на дорожньому покритті. Спеціальні дослідження показали, що на цій ділянці значний надлишок органічних в’яжучих матеріалів в основі дорожнього одягу”, – коментує дослідження начальник Служби автодоріг В.Трояновський.

З метою визначення необхідних змін, які необхідно буде внести в конструкцію дорожнього одягу, відібрані проби та направлені в Державний дорожній науково-дослідний інститут ім. М.П. Шульгіна для отримання рекомендацій щодо подальшого проведення робіт та зміцнення дорожнього одягу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто