На покинутому будмайданчику на Молодіжному нарешті наведуть лад

У покинутого котловану по просп. Лесі України, 35-В, розташований біля центрального проспекту в районі готелю «Європейський», врешті з’явився господар. ТОВ «ЄВРОХОЛД СКС» придбало це незавершене будівництво і звернулось до мерії за належним оформленням документації на земельну ділянку. Міська ж влада вимагає від нового господаря сплатити кількарічний борг за оренду землі та встановити навколо котловану з палями металеву огорожу. Зокрема, на останньому акцентує увагу депутат Кременчуцької міської ради від цього округу Олександр Роженко (партія «Рідне місто»), на небезпечний майданчик в житловому масиві йому неодноразово скаржились виборці.

 

 

Незавершене будівництво по проосп. Лесі Українки, 35-В існує вже понад 10 років.  


Проект рішення щодо надання дозволу ТОВ «ЄВРОХОЛД СКС» на розробку проекту землеустрою щодо відведення ділянки по просп. Лесі України, 35-В з наступним встановленням земельного сервітуту виносять на затвердження сесії Кременчуцької міської ради, що відбудеться 31 січня. Але вже в ході підготовки до сесії в депутатів виникло кілька зауважень до цього проекту рішення та запитань до господаря ділянки.
Так, 12 січня на засіданні постійної депутатської комісії з питань екології та землекористування, член цієї комісії, депутат округу, де розташовано заморожене будівництво, Олександр Роженко (голова фракції партії «Рідне місто») наполягав на дотриманні новим власником цього об’єкта всіх будівельних норм щодо організації буд майданчика. За словами депутата, наразі котлован з палями становить небезпеку, оскільки огороджений парканом лише з боку центрального проспекту, а з боку житлового масиву замість паркана – червона сигнальна стрічка.
– Мені неодноразово скаржились мешканці на цей небезпечний майданчик, до якого легко можуть потрапити діти. Є норми, що навколо будівельних майданчиків, особливо в житлових масивах, повинна бути огорожа з сучасних матеріалів, наприклад з профільованого листа. Ці норми мають виконуватись всіма забудовниками!, – наголосив Олександр Роженко.
Крім повного огородження котловану, господар повинен також забезпечити належний санітарний стан майданчика та сплатити впродовж 2017 р. борг за оренду землі в сумі 68 тис. грн. На розробку проекту землеустрою господарю об’єкта надається 1 рік. Як зазначається в проекті рішення, ТОВ «ЄВРОХОЛД СКС» планує використати цю територію для встановлення риштувань та складування будматеріалів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто