На Полтавщині наразі діють 100 туристичних маршрутів, а кількість туристів зросла на 30% в порівнянні з 2016 р.

Серед 100 туристичних маршрутів Полтавщиною – автобусні, пішохідні, водні та велосипедні. Цього року кількість туристів, які відвідали Полтавщину, зросла відсотків на 30 у порівнянні з минулим роком, зазаначають в Полтавській облдержадміністрації.

Найбюджетніше відпочивати в садибах зеленого туризму. Такий відпочинок коштує від 50 грн за добу і вище (залежно від якості послуг). У готелях області можна зупинитися від 150 грн за добу, але є й по 250, і 400, і по 700 грн.  А надто дешевими і доступними, як вважають в управлінні туризму Полтавської ОДА, є  музеї. Зокрема, вартість дитячих квитків становить від 8 грн.

Найбільш відвідуваним у Полтавській області, за оцінкою фахівців, уже не перший рік залишається Полтавський краєзнавчий музей ім. Ярошенка. На другому місці Національний музей-заповідник Миколи Гоголя в селі Гоголево, де нічні екскурсії розписані на місяць уперед. Далі сходинку популярності утримує селище Опішня, де є Національний музей-заповідник українського гончарства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто