На Полтавській області проголосували майже половина виборців

Найбільша активність виборців спостерігається у виборчому окрузі №148, що охоплює м. Лубни, Великобагачанський, Оржицький, Семенівський, Хорольський райони та частину Лубенського району. Явка виборців у цьому окрузі склала 45,72 % станом на 16.00. У Кременчуцькому виборчому окрузі № 146 станом на цю годину проголосувало 41,3% городян.
Як повідомили у Центральній виборчій комісії, станом на 16-у годину активність виборців у Полтавській області складає 42,02%. Найбільш активні виборці округу №148 (місто Лубни, Великобагачанський, Оржицький, Семенівський, Хорольський райони, частина Лубенського району). Тут проголосували 45,72% громадян.
Протилежна ситуація спостерігається на ОВО №149 (Карлівський, Кобеляцький, Козельщинський, Машівський, Новосанжарський та Чутівський райони), де найменша явка в області – 40.72%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто