На шляху до енергетичної незалежності. Хорвати допоможуть українцям пробурити на Полтавщині 12 газових свердловин

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на своїй сторінці в Facebook повідомив, що компанія «Укргазвидобування» та хорватська Crosco Integrated Drilling & Well Services Ltd. підписали 2 контракти на спільне добування газу з Полтавських надр. Іноземний підрядник пробурить на Полтавщині 12 газових свердловин.

Прем’єр упевнений, що проект сприятиме досягнення енергетичної незалежності України за рахунок збільшення власного газовидобутку.
– З одного боку, цей проект є результатом наших зусиль щодо залучення інвесторів та розширення ділової співпраці з європейським бізнесом, про що йшла мова в тому числі і під час мого недавнього візиту до Хорватії. Водночас через такі проекти ми підсилюємо власний економічний потенціал. В даному випадку – проект сприятиме вирішенню завдання досягнення енергетичної незалежності за рахунок збільшення власного газовидобутку, яку Уряд поставив минулого року. Економічно сильній та енергонезалежній Україні – бути!, – напсиав Володимир Гройсман у  Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто