На Сорочинському ярмарку збирають гроші для бійців

Великий_Слобожанський_ярмарок_-_2005

Відбудеться чи ні цього року Сорочинський ярмарок – це питання залишалось нез’ясованим до останнього дня. Але захід таки відкрився.

Проти проведення ярмарку виступали Миргородська міськрада, деякі чиновники з облдержадміністрації та, власне, селяни. Мовляв, не до ярмаркувань зараз, та й провокації можуть бути. Але ж підприємці так готувались… Сорочинський ярмарок відкрився за посилених заходів безпеки, але втратив статус національного. Принаймні в цьому році. Отже, візитів можновладців у Сорочинцях не чекають.
А ось майже всі товари на ярмарку – з національним відтінком. Торгові ятки прикрашені синьо-жовтими прапорами, всюди одяг, посуд та різний крам у патріотичних кольорах, з соломи виготовлений навіть український тризуб. 
Продавці кажуть, що відвідувачів на нинішньому ярмарку менше, ніж торік, але сподіваються бодай покрити витрати на підготовку до заходу.
Звісно, очікує на відвідувачів Сорочинців і культурна програма. Цього року не буде звичних танців і веселих вистав. Натомість влаштовують концерт-реквієм у пам’ять про героїв Небесної сотні та загиблих українських солдатів на сході. Організатори ярмарку повідомили, що запрошено 68 гуртів із різних областей України. Буде організовано також збір коштів для армії, яка воює зараз у зоні АТО. 
Сорочинський ярмарок триватиме до 24 серпня. Концерт-реквієм відбудеться 20 серпня о 20.00.

Порядок на Сорочинському ярмарку забезпечують близько 400 міліціонерів, з півсотні правоохоронців – із Кременчука.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто