На відремонтованій трасі Кременчук-Полтава з’являться нові зупинки громадського транспорту

Як відомо, наразі на трасі М-22 Полтава-Олександрія триває капітальний ремонт дороги. Водночас тривають роботи й з облаштування зупинок громадського транспорту, повідомляє прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області. Для зручності пасажирів та водіїв громадського транспорту влаштовують перехідно-швидкісні смуги та заїзні кишені на автобусних зупинках.

Ремонт дороги на ділянці Полтава-Кременчук проводить ТОВ «Ростдорстрой». У 2016 р. цей підрядник вже відремонтував 25 км траси Полтава-Олександрія. Зараз він проводить поточний середній ремонт з 32 по 48 км. На окремих ділянках вже завершено асфальтування. Окрім ремонту проїзної частини, проводиться відновлення мостів, облаштування узбіч, оновлення зупинок громадського транспорту.

Дорога на Кременчук до 2016 р. жодного разу капітально не ремонтувалася. Цьогоріч заплановано провести поточний середній ремонт з 32 по 48 кілометри та ремонт окремих ділянок з 48 по 92 км.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто