Найкращі дівчата – в Кременчуці!

1431588157_img_8038

12 травня у МПК відбувся фінал 10-го ювілейного конкурсу дівочої краси, таланту та інтелекту. Конкурс організований Кременчуцьким університетом ім. М. Остроградського. Дівчині під № 1 її номер приніс удачу. Як відомо, у фінал конкурсу вийшли 12 чарівних дівчат, більшість – студентки університету чи коледжу КрНУ. У фінальному шоу дівчата мали продемонструвати не лише свою вроду, а й таланти: вміння співати, танцювати, демонструвати чи навіть просто впевнено триматися на сцені, що, до речі, не так вже й легко. Шоу було гарним! Дівчата в стилізованих українських костюмах (це один із етапів конкурсу) виглядали неперевершено – національний стиль, колорит та сяюча краса дуже радували очі.
Але, як виявилось, і вміють дівчатка чимало. Студентка профліцею ім. А. Макаренка Дар’я Максименко продемонструвала власноруч створену колекцію одягу і не забула подякувати за навички своєму майстру Марії Іванівні.
Дівчата співали і танцювали, але з усіх вирізнялась наймолодша учасниця конкурсу, 9-класниця зі школи № 10 Катерина Крамаренко. Її пісня про дитячий садок у Сталінграді, на який впала німецька бомба, просто вразила своєю щирістю і теплом. Із усього видно було, що зворушливі слова лунають прямо з серця чарівної дівчини і торкаються самої душі.
Та всі дівчата були дуже талановиті і вродливі. Кожна з них – неповторна, унікальна. Нехай усім їм пощастить у житті, бо вони, дійсно, того варті! Найкращі дівчата живуть у Кременчуці.

Обрали читачі!
Спеціальний приз за результатами голосування у газеті «Кременчуцька Панорама» отримала Ксенія Мазанько – студентка 4-го курсу факультету електроніки та комп’ютерної інженерії Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського. Дівчина підтвердила свої слова, що веде вельми активний спосіб життя. Разом зі своїми подругами та друзями у фіналі конкурсу вона продемонструвала танцювальну композицію у стилі «Чірлідинг». Читачі «Панорами» не єдині, кому сподобалась Ксенія. Також дівчина виборола приз глядацьких симпатій у номінації «Тендітність та вишуканість».

Номінації:
«FitCurves-красуня» – Катерина Сапєлкіна, № 4.
«Леді-style», а також приз за найкраще дефіле у шортах та топі – Катерина Горобець, № 11.
Приз за найкраще стилізоване українське вбрання – Марія Обрящікова, № 2.
Приз за найкращу вечірню сукню – Дар’я Максименко, № 12.

Титули (діадеми):
«Принцеса Чарівність» – Дар’я Максименко, № 12.
«Принцеса Фантазія» – Катерина Крамаренко, № 10.
Віце-королева КрНУ – Катерина Нікітіна, № 6.
Королева КрНУ – Аліна Радченко, № 1.
Найбільше глядачів і журі вразили портрети, які так майстерно виконує Аліна Радченко

Больше фото смотрите: http://vk.com/kremenchugskayapanorama

Залишити відповідь