Нардеп пообіцяв нові дороги і ремонт мосту

У Кременчуці цього року мають відремонтувати понад 10 км доріг державного значення. Все – за кошти «Укравтодору». Про це повідомив народний депутат від Кременчука Ю. Шаповалов, 6 березня завітавши на апаратну нараду до мерії.
– В нашому місті проходять дві дороги державного значення «Полтава – Олександрія» та «Бориспіль – Запоріжжя» загальною довжиною понад 200. Мені вдалося переконати начальника «Укравтодору». Я не буду говорити про суму, але є домовленість, що понад 10 км відремонтують за рахунок державного бюджету. Також ведемо переговори з «Укрзалізницею» щодо ремонту мосту. Є розуміння і домовленість, що фінансування буде, – повідомив народний депутат.
Також, за словами Ю. Шаповалова, найближчим часом відбудеться зустріч представників «Укравтодору» і ПАТ «Кредмаш» щодо надання нашому підприємству держзамовлення на виготовлення асфальтозмішувальних установок

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто