Наша Каланіна виборола срібло у Софії

1406661966_kalanina39

У болгарській столиці минулими вихідними відбувся перший міжконтинентальний Кубок світу з дзюдо. Вихованка КСЄ «Легіон-Спорт» Єлизавета Каланіна почала набирати необхідні бали для участі в Олімпіаді-2016.

Як повідомив Заслужений тренер України з дзюдо та тренер Єлизавети Каланіної Василь Волошин, перші випробування його вихованка пройшла вдало.

– На змаганнях у Софії були представлені спортсмени з 51-ї країни. Досить сильні спортсмени. Ліза провела 4 поєдинки, лише один з яких програла, і виборола 2-ге місце у своїй ваговій категорії 78 кг, – розповів Василь Волошин. – Зіграли роль її впертість та певна доля талану. Й ось результат! Я задоволений – стартували гарно.

За словами Василя Волошина, Єлизавета Каланіна під час змагань у Кубку світу набиратиме бали для участі в олімпійській збірній України з дзюдо. Наступні бої кременчужанка проведе за 2 тижні у чеській Празі.

– Ймовірність того, що Єлизавета потрапить в олімпійську збірну є, але їй доведеться докласти зусиль. Навіть у самій Україні у ваговій категорії +78 у Лізи багато суперниць, але вона – наймолодша і найперспективніша з усіх, – впевнено каже тренер спортсменки.

Додам, що Олімпійські ігри відбудуться уже через півтора роки – у серпні 2016 р. в Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

Ірина Житня

Залишити відповідь