Навіщо Кременчуку новий міст, якщо через існуючий запустять нові тролейбуси? Не шукайте логіки в діях влади.

40 нових тролейбусів для Кременчука поставить підприємство «Богдан – моторс».

«Богдан – моторс» офіційно оголошено переможцем тендеру на поставку електротранспорту КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» за рахунок кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку. Про  повідомив начальник міського відділу транспорту Руслан Івашина.

Відповідно до тендерної документації, «Богдан – моторс» має здійснити поставку 35 одиниць електротранспорту довжиною 12 метрів, і 5 одиниць – довжиною 18 метрів. Наступним Кременчуцька мерія планує оголосити конкурс на поставку 10  тролейбусів із автономним ходом. Такі машини, як вже повідомлялрось, керівники міста мріють запустити через міст у Крюків. Для розробки проекту  будівництва тролейбусних ліній на вулицях Республіканській, Макаренко і Приходько з міського бюджету  нещодавно виділили 630 тис. грн. Відповідне рішення було ухвалено депутатами  Кременчуцької міської ради 20 липня, а 31 липня міськвикконом делегував функції замовника робіт  комунально-виробничому підприємству «Управління капітального будівництва».

Отже, міська влада, попри численні зауваження в недоцільності , а той безглуздості ідеї  прокласати тролейбусний маршрут через міст., дала старт проекту. Перше, що спадає на думку в цій ситуації, – виходить, керівники міста вже відмовились від своїх же гучних слів щодо намірів збувати новий міст через Дніпро? Адже проект тролейбусних ліній розроблятимуть для існуючого мосту. А він, як відомо, старий і «довго не протягне», за словами представників того ж міського керівництва. Навіщо тоді вкладати кошти в будівництво тролейбусних ліній?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто