Назавжди в серцях

140647036375

26 липня 2014 року було скоєно вбивство міського голови Кременчука Олега Мейдановича  Бабаєва. Ця трагедія сколихнула не тільки громадськість наддніпрянського міста, а й всю Україну. Його життя обірвалося на 49 році, коли він був сповнений сил і енергії. Чиясь безжалісна рука за мить відібрала його у родини, у друзів, колег, кременчужан, яких він щиро любив.  Олег Бабаєв був яскравою особистістю, здавалося, що саме життя вирує навколо нього, а він був завжди в центрі цього виру. Розумний керівник, талановитий стратег, мудрий політик, досвідчений господарник – він вмів згуртовувати навколо себе однодумців, і був завжди і у всьому лідером.  Куди б не закидала його доля, які б посади йому не доводилося обіймати, – скрізь він був на своєму місці, вмів організувати процес роботи, навести порядок і досягти успіху. Як кадровий військовий, він завжди чітко ставив завдання і був вимогливим і відповідальним до його виконання.  Він був людиною слова і людиною честі, за що й користувався повагою серед людей.

Народився Бабаєв Олег Мейданович 21 жовтня 1965 року в м. Курську. У 1986 році закінчив Мінське вище військово-політичне училище за спеціальністю – “Військово-політична”. Другу вищу освіту у 2000 році Олег Бабаєв отримав у  Київському національному університеті  ім. Т.Г. Шевченка за фахом “Фінанси”   кваліфікація – економіст. Упродовж 10 років, із 1986 до 1996 року,  перебував на військовій службі. Після чого,  з 1996 по 1998 рік працював у комерційній структурі на посаді фінансового директора. Із 1998 по 2007 рік працював Головою  правління ВАТ “Кременчукм”ясо”. З листопада 2007 року по лютий 2011 року представляв інтереси територіальної громади Кременчука у Верховній Раді України. 31 жовтня 2010 року Олег Бабаєв був  обраний на посаду міського голови Кременчука.

З цієї пори у Кременчука розпочалася нова історія, історія розвитку і процвітання. Зробити Кременчук найкращим містом України – таку мрію мав Олег Бабаєв. І робив все можливе, аби втілити цю мрію в життя. І буквально за короткий проміжок часу у Кременчуці стали помітними позитивні перетворення. Місто з кожним днем розквітало на очах у кременчужан. Не жаліючи сил, Олег Бабаєв працював на благо територіальної громади нашого міста, і коли в Україні почалися буремні події, він був з народом і разом відстоював права своїх виборців. Він умів тримати ситуацію в руках і не допустив безпорядку в місті. А коли на Сході країни почалася війна, він був першим, хто простягнув руку допомоги українським військовим.

Кременчужани любили свого мера, вони довіряли йому, з ним плекали надії на краще майбутнє міста.

Підступний постріл у спину обірвав не просто життя однієї людини, він вразив в саме серце великого промислового міста. Але якою б важкою не була ця втрата, вбивцям не вдасться дестабілізувати ситуацію в Кременчуці. Справа міського голови Олега Бабаєва  буде продовжена його командою разом з багатотисячною родиною кременчужан. Не до кінця здійснена мрія мера про щасливе майбутнє міста, про квітучі парки і сквери, про чисті вулиці і відремонтовані дороги, про нові спортивні споруди, оновлені лікарні і школи, про благоустроєні двори і нові ігрові майданчики для дітей, про заможне життя кременчужан – обов’язково здійсниться, бо вона підхоплена всіма, хто так щиро любить свій Кременчук. І це буде найкращою даниною пам’яті воістину народному меру – Олегу Мейдановичу Бабаєву.

Кременчуцька міська рада, виконавчий комітет, вся територіальна громада міста у великій скорботі і щиро розділяють біль втрати з рідними та близькими Олега Бабаєва, висловлюючи їм щире співчуття. Ми всі віримо в справедливе Боже правосуддя, що обов’язково допоможе покарати убивць.

Можна вбити тіло, але не можливо вбити душу, неможливо вбити пам’ять людську. Тож Олег Бабаєв назавжди залишиться в серцях не тільки кременчужан, але й всіх українців. Він був, є і буде частиною історії незалежної України. Вічна йому пам’ять!

      Калашник В.В., Івко В.М., Медведовський В.В., Музика Г.М.,  Малецький В.О., Неіленко Т.Г., Воловик М.Л., Шаповалов Р.В., Шафорст В.П., Бражененко В.О., Харченко Л.Ю, Павленко Г.М., народні депутати України Шаповалов Ю.А, Жеваго К.В., депутати міської та районних рад.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто