Невідома територія розвідана!

Перше місце

9 жовтня кременчуцькі студенти змагалися в квесті з міського орієнтування «Невідома територія», організаторами якого виступили ГО «Рідне місто», студентський профкомітет КрНУ ім. М. Остроградського та ГО «Нова хвиля».

Квест «Невідома територія» – це чудова нагода дізнатися більше про своє місто, загартувати свій організм та просто весело провести час! У Кременчуці за ініціативи ГО «Нова хвиля» та ГО «Рідне місто» ці змагання проходять вже 9-й рік поспіль.

Для того, аби подолати маршрут, хлопці та дівчата повинні розгадати не одне завдання на знання історичних та знакових місць Кременчука, знайти вказані місця та сфотографувати їх.

У пошуку зашифрованих об’єктів 10 студентських команд з різних вузів Кременчука пробігли не один кілометр. А найпрудкішою та найкмітливішою виявилася команда льотного коледжу Національного авіаційного університету. Вона й стала переможницею квесту. Студентам  вручили дипломи та іменні футболки із логотипом організаторів турніру – ГО «Рідне місто». Друге місце посіла команда факультету механіки і транспорту КрНУ ім. М. Остроградського, а третє – студенти факультету права гуманітарних і соціальних наук цього ж університету Дівчата отримали фірмові зонтики, а хлопці – флешки.

–  «Рідне місто» завжди підтримує ініціативну молодь, активну, спортивну і цілеспрямовану. Ми регулярно проводимо найрізноманітніші заходи для дітей, учнів, студентів, спортсменів. Я дуже радий, що ви берете участь у змаганнях. Упевнений, що кількість учасників з кожним роком буде тільки збільшуватись, – привітав молодь голова ГО «Рідне місто», лідер фракції партії «Рідне місто» у міській раді  Юрій Гриценко, вручивши всім командам солодкі призи та сертифікати на гру в боулінг у ТРК «Європа».

Квест «Невідома територія» проводиться дев’ятий рік поспіль. Основна мета заходу – вдосконалити знання про історію рідного міста, навчитися швидко орієнтуватися на місцевості й працювати у команді.

DSC_0424DSC_0426DSC04497DSC04499DSC04515DSC04547DSC04577DSC04591DSC_0330DSC_0342DSC_0344DSC_0362DSC_0370DSC_0384DSC_0393DSC_0399

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто