Невідома територія розвідана!

Перше місце

9 жовтня кременчуцькі студенти змагалися в квесті з міського орієнтування «Невідома територія», організаторами якого виступили ГО «Рідне місто», студентський профкомітет КрНУ ім. М. Остроградського та ГО «Нова хвиля».

Квест «Невідома територія» – це чудова нагода дізнатися більше про своє місто, загартувати свій організм та просто весело провести час! У Кременчуці за ініціативи ГО «Нова хвиля» та ГО «Рідне місто» ці змагання проходять вже 9-й рік поспіль.

Для того, аби подолати маршрут, хлопці та дівчата повинні розгадати не одне завдання на знання історичних та знакових місць Кременчука, знайти вказані місця та сфотографувати їх.

У пошуку зашифрованих об’єктів 10 студентських команд з різних вузів Кременчука пробігли не один кілометр. А найпрудкішою та найкмітливішою виявилася команда льотного коледжу Національного авіаційного університету. Вона й стала переможницею квесту. Студентам  вручили дипломи та іменні футболки із логотипом організаторів турніру – ГО «Рідне місто». Друге місце посіла команда факультету механіки і транспорту КрНУ ім. М. Остроградського, а третє – студенти факультету права гуманітарних і соціальних наук цього ж університету Дівчата отримали фірмові зонтики, а хлопці – флешки.

–  «Рідне місто» завжди підтримує ініціативну молодь, активну, спортивну і цілеспрямовану. Ми регулярно проводимо найрізноманітніші заходи для дітей, учнів, студентів, спортсменів. Я дуже радий, що ви берете участь у змаганнях. Упевнений, що кількість учасників з кожним роком буде тільки збільшуватись, – привітав молодь голова ГО «Рідне місто», лідер фракції партії «Рідне місто» у міській раді  Юрій Гриценко, вручивши всім командам солодкі призи та сертифікати на гру в боулінг у ТРК «Європа».

Квест «Невідома територія» проводиться дев’ятий рік поспіль. Основна мета заходу – вдосконалити знання про історію рідного міста, навчитися швидко орієнтуватися на місцевості й працювати у команді.

DSC_0424DSC_0426DSC04497DSC04499DSC04515DSC04547DSC04577DSC04591DSC_0330DSC_0342DSC_0344DSC_0362DSC_0370DSC_0384DSC_0393DSC_0399

Залишити відповідь