Невідома територія – відома!

2 жовтня на вулицях Кременчука можна було побачити хлопців та дівчат, які бігали й зосереджено щось шукали. Це – учасники квесту «Невідома територія»,  організованого ГО «Рідне місто», студентським профкомітетом КрНУ ім. М. Остроградського та ГО «Нова хвиля». 

Команди- переможці квесту  Невідома територіяДля того, аби пройти маршрут, хлопці та дівчата мали вирішити 11 завдань, знайти вказані місця та сфотографувати їх. У пошуку зашифрованих об’єктів студенти бігали різними куточками міста – починаючи від Щуки на набережній Дніпра й завершуючи залізничним вокзалом. Таким чином, подорожуючи від точки до точки, учасники подолали 7,2 км. Завдання були на історичну тематику і дійсно цікавими. Наприклад, студентам загадали знайти пам’ятник комсомолкам-підпільницям махоркової фабрики – і вони це зробили.

Варто зазначити, що з року в рік квест набирає обертів – цього року участь у ньому взяли аж 15 команд (по четверо осіб у кожній). Привабили ці змагання не лише студентів КрНУ ім. М. Остроградського, а й КІДУ ім. А. Нобеля та КУЕІТУ. Назви для своїх команд студенти вигадали чудернацькі: «Счастливы вместе», «Гастарбайтери», «Жигули», «Идем на красный», «Фламинго», «Фата Моргана». Мабуть, з такими назвами й бігалося веселіше! Наприкінці змагання всім учасникам вручили солодкі подарунки від організаторів, а переможцям – ще й флеш-носії.

    Проводиться «Невідома територія» вже восьмий рік поспіль. Як зазначають організатори квесту, основна мета заходу – вдосконалити знання про історію рідного міста, навчитися швидко орієнтуватися на місцевості й працювати у команді.

Мисливці за перемогою 

Команда Хантери здобула перемогу у квесті Невідома територіяОсь ці браві хлопці виявилися найпрудкішими і найкмітливішими. Вони подолали свій маршрут за 1 год. 22 хв. Усі четверо навчаються на факультеті електроніки та комп’ютерної інженерії. На час змагань хлопці назвали себе «Хантерами», що в перекладі означає «мисливці», і вони дійсно вполювали перемогу у квесті!

– Найважче було знайти дошку зі словами Тараса Шевченка, що на вул. Леніна, – розповідає учасник команди В’ячеслав Животовський.  – Але ми впоралися. Також цікавим було завдання знайти напівзатоплений корабель «Політехнік», який знаходиться неподалік басейну «Нептун».

 

Залишити відповідь