Ні – підвищенню тарифів!

1430387167_102_7677

Кременчуцькі депутати вирішили направити звернення до Президента України П. Порошенка та прем’єр-міністра А. Яценюка, в якому вимагають скасування необґрунтованого підвищення тарифів на комунпослуги та встановити державний контроль за цінами на продукти і ліки. – Вимагаємо перевірити аптеки, в першу чергу, ті, що розташовані в лікарнях Кременчука, на предмет необґрунтованого завищення цін на ліки, – запропонував депутат Олександр Березянський.
Йшла мова і про процес нарахування житлових субсидій, що триває сьогодні у місті. Без черг в обох управліннях соцзахисту Кременчука, звісно, не обходиться.
В Автозаводському управлінні нам повідомили, що з тих кременчужан, які вже отримали бланки заяви і декларації поштою, станом на кінець квітня прийшло приблизно 2 тис.
– Проблема тепер в тому, наскільки швидко наші працівники можуть обробити всі отримані документи, – розповіла спеціаліст управління Віта Нор. – Зараз нам допомагають люди, направлені до нас із Центру зайнятості на громадські роботи. В травні планують виділити ще приблизно 10 осіб за такою ж схемою – допомога є.
На запитання, чи обіцяють працівникам управління премію за понаднормову роботу, Віта Нор скромно сказала: «Це керівництву вирішувати».
Водночас на сесії міськради 28 квітня голова фракції «Рідне місто» Юрій Гриценко висловив занепокоєння з цього приводу
– Робота в наших управліннях соцзахисту організована. Але їм все одно потрібна допомога. До 10 травня 8400 особам мають автоматично нарахувати субсидію. Працівникам управлінь доведеться працювати фактично без вихідних, щоб надати своєчасно необхідні послуги, – сказав Юрій Гриценко.
Він вимагає, аби для потреб управлінь соцзахисту передбачили додаткові кошти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто