«Нібулон» відроджує річковий пасажирський транспорт на Дніпрі, Кременчук в очікуванні

18 червня   на Дніпрі біля Кременчука з’явилося  те, чого не було в нас вже років із 20. Швидкісний корабель на підводних крилах «Ракета» курсував біля міста, випробовуючи акваторію. Як виявилося, судно належить компанії «Нібулон»,  а прокатитись на ній пощастило молодим та більш зрілого віку активістам з команди народного депутата Юрія Шаповалова, котрий посприяв в організації водної подорожі для своїх прихильників.

 

 

 

 Регулярними рейси через Кременчук компанія “Нібулон” планує зробити з 2018 р. Маршрути об’єднають Дніпро і Київ, Черкаси та Кременчук.


Швидкісні судна компанії «Нібулон» цього літа вже курсують  у Миколаївській і Херсонській областях між Вознесенськом, Новою Одесою, Кінбурською косою, Новою Каховкою та іншими населеними пунктами. Сайт компанії “Нібулон” повідомляє,  що “проїзд на високошвидкісних пасажирських суднах«НІБУЛОН Експрес» буде по кишені більшості пасажирів. Така цінова політика є проявом соціальної відповідальності компанії «НІБУЛОН». Як пояснив генеральний директор компанії Олексій Вадатурський, це поки соціальний проект для «НІБУЛОНа», в який не закладено прибуток. Інакше водні подорожі по річці були б дорожчі, ніж на автобусі, тому що наразі через алогічне українське законодавство і всупереч здоровому глузду перевезення вантажів по воді дорожчі, ніж залізницею”.

Як повідомляє сайт www.kremen.gov, проектом «Нібулону» зацікавився і  народний депутат від Кременчука Юрій Шаповалов. За його пропозицією керівництво компанії організувало кілька пробних рейсів пасажирського судна 18 червня в Кременчуці. Натомість нардеп пообіцяв «Нібулону» свою підтримку в парламенті.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто