«Нічийну» візитку Кременчука немає кому ремонтувати

1433769437_5

На ремонт асфальтного покриття Крюківського мосту з міського бюджету виділено 100 тис грн. Але чиновники намагаються залучити до співфінансування Укрзалізницю, на балансі якої перебуває наш мостовий перехід. – Крюківський міст – візитка Кременчука. На всіх сувенірах зображений, а перебуває в такому жахливому стані, – сказав перший віце-мер В.Калашник представнику Південної залізниці Олександру Малику.
Останній уточнив, що міст дійсно є на балансі залізниці, але не його асфальтне покриття, та й колсовідбійники мосту залізничники фарбуватимуть раз на 6 років на частіше.
У Києві, як повідомив пізніше перший віце-мер, була зустріч нардепа Ю. Шаповалова із керівництвом Південної\залізниці, і є певні обіцянки.
– Ми просимо виділити 500 тис грн. для співфінансування ремонту Крюківського мосту. Можливо і не всі 500 тис, але керівництво Укразалізниці обіцяло хоча б часково взяти участь у фінансування робіт, – сказав В. Калашник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто