Німцям сподобався кременчуцький швидкісний потяг “Тарпан”

Делегація німецьких профспілкових діячів, представників німецької галузевої профспілки IG Metall на чолі з керівником регіонального відділення землі Баден-Вюртемберг Енцо Саварин побувала з візитом на Крюківському вагонобудівному заводі.

«Ми приїхали в Україну, щоб обмінятися досвідом. Хочемо дізнатися про вас якомога більше. Висловити вам інтернаціональну солідарність і дізнатися, чим ми можемо вам допомогти», – заявив на початку зустрічі Енцо Саварин. За його словами, профспілка IG Metall об’єднує приблизно 2,3 мільйона працівників металургійної та металообробної промисловості Німеччини. Профспілкова організація, керівником якої є Енцо, налічує близько 8000 членів. У трудових колективах підприємств регіону члени профспілки IG Metall складають від 30 до 60%.

Вагонобудівники жваво цікавилися пристроєм профспілкової організації в ФРН. Зацікавленість в тісному спілкуванні була взаємною.
Далі гостей чекала екскурсія в корпус пасажирського вагонобудування. Вони побачили, як на КВБЗ збирають пасажирські вагони, дізналися про технології, які застосовуються у виробництві.
«Ми побачили, що у вас тут люди хороші і продукція хороша, технологічна. Проектуєте і збираєте такі відмінні поїзда. Ми їхали з Києва до Полтави на вашому «тарпанів». Це було дійсно здорово! Дивує, що підприємство, яке виготовляє такий сучасний рухомий склад, має проблеми з реалізацією своєї продукції. Але, знаєте, після кожної кризи обов’язково настає підйом. Ми щиро вам бажаємо успіху і економічного процвітання, причому в найближчому майбутньому. Ви на це заслуговуєте”, – зазначив  Енцо Саварин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.