Низький уклін Вам, ветерани!

1431589955_img_2554

8 травня Кременчуцький обласний шпиталь інвалідів війни приймав численних гостей – представників влади, промислових підприємств, установ та організацій. Є така традиція у Кременчуці – з нагоди Дня Перемоги та Дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників – завітати на урочистий захід у госпіталі, щоб вшанувати ветеранів і вручити подарунок медичному закладу та його пацієнтам.
Ось вже багато років поспіль Почесний громадянин Кременчука Володимир Матицин та очолюваний ним Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра» – незмінні учасники всіх урочистостей у шпиталі. Але гостями у закладі їх не вважають.
– Фонд «Джерело Дніпра» – це не гості до свята. Це наші постійні куратори, котрі знають всі наші проблеми і потреби. Хіба що для уточнення запитують: «А що вам зараз потрібніше?», аби придбати необхідне обладнання чи апаратуру для госпіталю. Працівники Фонду на чолі з його керівником Володимиром Митрофановичем Матициним – це ті люди, до яких завжди можна звернутися, вони почують і допоможуть усім, що в їхніх силах, – зазначає головний лікар шпиталю Микола Литвиненко.
Цього разу з нагоди свята «Джерело Дніпра» придбав сучасний мікроскоп для клінічно-діагностичної лабораторії госпіталю. Все для того, щоб старенькі пацієнти отримували якісне лікування. Адже всі ми – в неоплатному боргу перед визволителями, – неодноразово підкреслював Почесний Президент Фонду Володимир Матицин. Нині слова його привітання передала ветеранам представник ВБФ «Джерело Дніпра»:
– 70 років минуло відтоді, як у травні 1945 р. прогриміли переможні залпи. Сьогодні ми вшановуємо живих і загиблих героїв, висловлюємо їм нашу безмежну вдячність за доблесть і ратний подвиг. Велику ціну заплатили вони за нашу радість жити, працювати, ростити дітей та онуків. Слава переможцям! Міцного вам здоров’я, довголіття, миру і благополуччя!
Офіційна частина свята була нетривалою, а промови – короткими, аби не втомлювати стареньких. А потім вони щиро аплодували юним артистам з Будинку дитячо-юнацької творчості, котрі подарували ветеранам чудовий концерт.

Упродовж кількох останніх років завдяки Фонду «Джерело Дніпра» в госпіталі було зроблено ремонт актової зали, придбано сучасне звукове обладнання, необхідну медичну апаратуру, кондиціонери, кухонне обладнання, оснащено клінічну лабораторію тощо.

Якість лікування залежить від точності досліджень
Останні 2,5 роки в центрі уваги Фонду «Джерело Дніпра» – лабораторія госпіталю, котра, до речі, здійснює весь спектр досліджень, необхідних для лікування хворих. Завдяки Фонду в лабораторії з’явилося чимало нового обладнання – водяний термостат, центрифуга, дозатори, мікроскопи нового покоління. «До минулого року в лабораторії був навіть давній мікроскоп-монокуляр 1953 р. Нарешті ми змогли його списати», – розповідає завідувач лабораторії Людмила Горб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто