Низький уклін Вам, ветерани!

1431589955_img_2554

8 травня Кременчуцький обласний шпиталь інвалідів війни приймав численних гостей – представників влади, промислових підприємств, установ та організацій. Є така традиція у Кременчуці – з нагоди Дня Перемоги та Дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників – завітати на урочистий захід у госпіталі, щоб вшанувати ветеранів і вручити подарунок медичному закладу та його пацієнтам.
Ось вже багато років поспіль Почесний громадянин Кременчука Володимир Матицин та очолюваний ним Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра» – незмінні учасники всіх урочистостей у шпиталі. Але гостями у закладі їх не вважають.
– Фонд «Джерело Дніпра» – це не гості до свята. Це наші постійні куратори, котрі знають всі наші проблеми і потреби. Хіба що для уточнення запитують: «А що вам зараз потрібніше?», аби придбати необхідне обладнання чи апаратуру для госпіталю. Працівники Фонду на чолі з його керівником Володимиром Митрофановичем Матициним – це ті люди, до яких завжди можна звернутися, вони почують і допоможуть усім, що в їхніх силах, – зазначає головний лікар шпиталю Микола Литвиненко.
Цього разу з нагоди свята «Джерело Дніпра» придбав сучасний мікроскоп для клінічно-діагностичної лабораторії госпіталю. Все для того, щоб старенькі пацієнти отримували якісне лікування. Адже всі ми – в неоплатному боргу перед визволителями, – неодноразово підкреслював Почесний Президент Фонду Володимир Матицин. Нині слова його привітання передала ветеранам представник ВБФ «Джерело Дніпра»:
– 70 років минуло відтоді, як у травні 1945 р. прогриміли переможні залпи. Сьогодні ми вшановуємо живих і загиблих героїв, висловлюємо їм нашу безмежну вдячність за доблесть і ратний подвиг. Велику ціну заплатили вони за нашу радість жити, працювати, ростити дітей та онуків. Слава переможцям! Міцного вам здоров’я, довголіття, миру і благополуччя!
Офіційна частина свята була нетривалою, а промови – короткими, аби не втомлювати стареньких. А потім вони щиро аплодували юним артистам з Будинку дитячо-юнацької творчості, котрі подарували ветеранам чудовий концерт.

Упродовж кількох останніх років завдяки Фонду «Джерело Дніпра» в госпіталі було зроблено ремонт актової зали, придбано сучасне звукове обладнання, необхідну медичну апаратуру, кондиціонери, кухонне обладнання, оснащено клінічну лабораторію тощо.

Якість лікування залежить від точності досліджень
Останні 2,5 роки в центрі уваги Фонду «Джерело Дніпра» – лабораторія госпіталю, котра, до речі, здійснює весь спектр досліджень, необхідних для лікування хворих. Завдяки Фонду в лабораторії з’явилося чимало нового обладнання – водяний термостат, центрифуга, дозатори, мікроскопи нового покоління. «До минулого року в лабораторії був навіть давній мікроскоп-монокуляр 1953 р. Нарешті ми змогли його списати», – розповідає завідувач лабораторії Людмила Горб.

Залишити відповідь