Нові комунальні ЗМІ в Кременчуці

IMG_0516

Питання роботи КП «Кременчуцька телерадіокомпанія» знову порушувалось на сесії міськради 28 липня. Нагадаємо, після службової перевірки рішенням міськради звільнили директора Сергія Перепелятника і призначили виконуючим обов’язки керівника Тараса Деркача. Але вже понад 3 тижні останній не може приступити до роботи, бо попереднє керівництво відправило колектив у відпустку. Випуски новин в ефір не виходять.

– Я голосував за те, щоб у повному обсязі виділити кошти на існування цієї телерадіокомпанії, а тепер вийшло, що люди, які там працюють, не розуміють того, що бюджетні кошти витрачаються не за призначенням, – зазначив голова фракції «Рідне місто» Юрій Гриценко.

Депутат запропонував створити нове комунальне підприємство на базі нинішньої КТРК із новим штатом співробітників і в. о. директора Тарасом Деркачем. Мовляв, хто хоче, той залишиться працювати.

– На сьогодні звільняти людей і виплачувати їм компенсації – не така проста справа. Але якщо буде воля депутатів, на сесії це питання розглянемо, – відповів секретар міськради Василь Івко і запропонував Юрію Гриценку попрацювати над проектом рішення. Депутат погодився.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто