Новопризначення у міській владі і комунальному підприємстві

З інженерів у комунальники
Житлово-комунальне господарство Кременчука обезголовлено. В мерії активно розглядають кандидатури нових очільників. Минулого тижня майже в один день неочікувано написали заяви на звільнення віце-мер з питань ЖКГ Валерій Медведовський та начальник УЖКГ Сергій Ярош.
Наразі обов’язки керівника УЖКГ виконує перший заступник начальника управління Катерину Бутенко. А на посаду начальника оголошено конкурс. «Найвірогіднішою є кандидатура нинішнього директора КП «Благоустрій Кременчука» Івана Москалика. Хоча кінцевого варіанта поки немає,» – розповів секретар міськради Василь Івко.
А ось з кандидатурою на посаду віце-мера з житлово-комунальних питань у виконкомі вже визначились – пропонують нинішнього депутата міськради Тараса Захарченка, рідного брата головного міліціонера Кременчука Дениса Захарченка. Цю пропозицію повинна підтримати міська рада, на її розгляд питання винесуть 24 лютого.
– Ми вважаємо, що він (Тарас Захарченко – ред.) – людина досвідчена, має кваліфікацію, достатній досвід керівної роботи, знайомий з принципами роботи у міській раді через те, що є депутатом. Молодий і перспективний, – зазначає Василь Івко.
Тарасу Захарченку – 44 роки, у нього дві вищих освіти. Наразі він має власне підприємство «Промінвест-Автоматика», що займається прокладанням інженерних мереж. Член партії «Батьківщина». Одружений, має трьох синів.
Кременчуцький водоканал очолив луганчанин
КП «Кременчукводоканал» понад місцяь перебувало без директора, з часу звільнення Віктора Солодяшкіна. Тепер водоканалом керуватиме фахівець із Луганської області.
51-річний Павло Акімов.
Павло Акімов обіймав посади заступника міського голови м. Стаханова Луганської області, заступника директора МКП «Міськводоканал» Луганська, директора луганського управління ОКП «Компанія «Луганськвода». Кременчуцьких журналістів запевнили, що з призначенням луганчанина наш комунальний водоканал не змінить свій статус, як закидають місцевій владі деякі її опоненти.
Як відомо, в Кременчуці багато років водоканалом керував Валерій Медведовський. Нині, після звільнення з посади віце-мера, він без роботи, але повернутися на рідне підприємство не може. «Згідно зі ст. 10 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», Валерій Медведовський упродовж року не має права обіймати керівні посади на тих підприємствах, які були раніше в його підпорядкуванні (як у віце-мера – ред.),» – пояснює секретар міськради Василь Івко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто