Новопризначення у міській владі і комунальному підприємстві

З інженерів у комунальники
Житлово-комунальне господарство Кременчука обезголовлено. В мерії активно розглядають кандидатури нових очільників. Минулого тижня майже в один день неочікувано написали заяви на звільнення віце-мер з питань ЖКГ Валерій Медведовський та начальник УЖКГ Сергій Ярош.
Наразі обов’язки керівника УЖКГ виконує перший заступник начальника управління Катерину Бутенко. А на посаду начальника оголошено конкурс. «Найвірогіднішою є кандидатура нинішнього директора КП «Благоустрій Кременчука» Івана Москалика. Хоча кінцевого варіанта поки немає,» – розповів секретар міськради Василь Івко.
А ось з кандидатурою на посаду віце-мера з житлово-комунальних питань у виконкомі вже визначились – пропонують нинішнього депутата міськради Тараса Захарченка, рідного брата головного міліціонера Кременчука Дениса Захарченка. Цю пропозицію повинна підтримати міська рада, на її розгляд питання винесуть 24 лютого.
– Ми вважаємо, що він (Тарас Захарченко – ред.) – людина досвідчена, має кваліфікацію, достатній досвід керівної роботи, знайомий з принципами роботи у міській раді через те, що є депутатом. Молодий і перспективний, – зазначає Василь Івко.
Тарасу Захарченку – 44 роки, у нього дві вищих освіти. Наразі він має власне підприємство «Промінвест-Автоматика», що займається прокладанням інженерних мереж. Член партії «Батьківщина». Одружений, має трьох синів.
Кременчуцький водоканал очолив луганчанин
КП «Кременчукводоканал» понад місцяь перебувало без директора, з часу звільнення Віктора Солодяшкіна. Тепер водоканалом керуватиме фахівець із Луганської області.
51-річний Павло Акімов.
Павло Акімов обіймав посади заступника міського голови м. Стаханова Луганської області, заступника директора МКП «Міськводоканал» Луганська, директора луганського управління ОКП «Компанія «Луганськвода». Кременчуцьких журналістів запевнили, що з призначенням луганчанина наш комунальний водоканал не змінить свій статус, як закидають місцевій владі деякі її опоненти.
Як відомо, в Кременчуці багато років водоканалом керував Валерій Медведовський. Нині, після звільнення з посади віце-мера, він без роботи, але повернутися на рідне підприємство не може. «Згідно зі ст. 10 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», Валерій Медведовський упродовж року не має права обіймати керівні посади на тих підприємствах, які були раніше в його підпорядкуванні (як у віце-мера – ред.),» – пояснює секретар міськради Василь Івко.

Залишити відповідь