Новый поворот

А й справді, концерт, участь у якому брали відразу три рок-гурти Кременчука, видався не тільки цікавим, але й широким за тематикою, як безрозмірна душа. Так само, як і колективи, тут були мелодії відомі й не так давно народжені, мелодії, що мали вже давню історію та ті, що були «зодягнені» в імпровізацію авторами колективів. Одначе всі, хто любить рок, прилучалися до тепла його «серця», бо добре знали, що музиканти, стаючи до роботи, акумулюють усі почуття.

То хто ж і де виступав, запитає читач, жалкуючи, що не зміг потрапити на концерт…

Додамо, що свої музичні та пісенні таланти на запрошення політичної партії «Рідне місто» та особисто кандидата на посаду міського голови Юрія Васильовича Гриценка минулої середи в Палаці культури «Кредмаш» демонстрували «Black Jack», «Псіхотрон» та «FerumДед». Їхні виступи були наповнені переливами кольорів софітів, дзвінкістю звуків музичних інструментів, легкістю сприйняття й непідробністю емоцій, що надходили із зали. Щоправда, крім солістів уже згаданих колективів участь у концерті також брав участь і сам організатор – Ю. Гриценко. Разом із колективом він виконав відому пісню «Машины времени» «Поворот», яка проймала серця глядачів, а слова і почуття перегукувалися, підхоплювали одне одного і зливалися в одне ціле – неначе оркестрами музик співав увесь зал. Не всі знають, що Юрій Васильович має прекрасний голос, а відтак і чималий виконавський досвід, беручи участь в концертних програмах колективів художньої самодіяльності за першої ж нагоди. Варто додати, що атмосфера на сцені була перенасичена полисками почуттів і мистецтва. Недарма ж говорять, що митець у людині живе доти, доки не зникає цікавість до життя в різних його проявах, доки в голові тісно від творчих задумів…
DSC_0011 DSC_0015 DSC_0028 DSC_0047 DSC_0008

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто