Облавтодор запевняє, що будівництво мосту у Горішніх Плавнях не є альтернативою нового мосту в Кременчуці  

Перспективи будівництва у Кременчуці нового мосту через Дніпро знову обговорюють у Кременчуцькому міськвиконкомі. Нещодавно тут відбулася велика нарада з мостового питання за участі керівників Полтавської облради  та облавтодору.

 

 

 

 Згідно з проектом 2006 р., новий міст має бути протяжністю 1,7 км, на 4-6 смуг руху та 8 транспортних розв’язок. Міст планували побудувати за 7 років . Ціна питання – 8, 529 млрд грн. 

Необхідність такої наради викликана тим, що в уряді розглядається питання будівництва нового мостового переходу поблизу м. Горішні Плавні, але не в Кременчуці, повідомляє прес-служба Кременчуцького міськвиконкому. Варто нагадати, що про будівництво нового мосту в нашому місті йдеться ще з 1987 р., коли фахівці мостовипробувальної станції Південної залізниці зробили висновок про незадовільний технічний стан діючого мосту, збудованого в 1949 р.  З того часу кількість транспорту,  а також навантаження на міст збільшились в десятки разів. У 1988 р.  міст  капітально відремонтовали, але його автомобільна частина в аварійному стані і залізничники пропонують її закрити. На проект нового мосту витрачено більше 13 млн.  грн.  Техніко-економічне обґрунтування (ТЕО) будівництва мосту в Кременчуці було розроблено у 2006 р, документ пройшов експертизу і узгодження в міністерствах, але не затверджений Кабміном. У 2012 р. ТЕО відкоригували, але до повторної експертизи і узгодження не дійшло. З  2013 р. фінансування проектних робіт призупинено. Наразі ТЕО мосту знову потребує коригування в ціновому сегменті, а потім  – погодження.

Варто зазначити, що минулого року, під час візиту  до Кременчука Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана, мер міста передав главі уряду  пакет документів щодо будівництва нового мосту у нашому місті, оскільки  будівництво  можливе лише за бюджетні кошти.

Присутній на нараді в Кременчуцькому міськвиконкомі голова Полтавського облавтодору Володимир Троянівський зазначив, що можливість будівництва мостового переходу  поблизу Горішніх Плавнів розглядалася з метою направити великі транспортні потоки поза містом, а не як альтернатива будівництва мостового переходу у Кременчуці. Він пообіцяв, що це питання буде вивчатися і вирішуватися на державному рівні. Він також наголосив, що остаточне рішення з цього питання ще не прийнято і думку Кременчука та області  обов’язково буде враховано.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто