Оформити закордонні та ID-паспорти буде простіше

У Кременчуці запрацюють 5 відділень для оформлення закордонних та ID-паспортів для мешканців Кременчука та Кременчуцького району.

rorrl

Про це повідомляє прес-служба Кременчуцької міської ради.

Сьогодні оформити ID-паспорт нового зразка можна лише у Автозаводському районному відділі ДМС на вулиці Ігоря Сердюка 31/16 і виключно лише тим мешканцям міста, які прописані у Автозаводському районі. Для мешканців, місцем реєстрації яких є Крюківський район, паспорт оформлюється у ЦНАПі, а для мешканців Кременчуцького району паспорти оформлюються за адресою проспект Свободи 166, але у зв’язку з відсутністю необхідного обладнання для оформлення паспорта у вигляді ID-картки, паспорти видають зразка 1993 року.

На сьогодні вже закуплено і встановлено додаткові комплекти апаратури, необхідні для оформлення паспорта у вигляді картки-ID, але не підключено до Єдиного державного демографічного реєстру.

Після підключення необхідного обладнання для оформлення ID-паспорта мешканці міста можуть звернутись до:

– Центру надання адміністративних послуг (площа Перемоги, 2);

– Автозаводського районного відділу ДМС у Кременчуці (вул. Київська, 7);

– Крюківського районного відділу ДМС у Кременчуці (вул. І.Приходька, 91).

Закордонні паспорти сьогодні можна отримати лише в Автозаводському районному відділі ДМС у Кременчуці (вул. І.Сердюка, 31/16) та в Кременчуцькому районному секторі ДМС у Полтавській області (проспект Свободи, 166).

Після підключення обладнання для оформлення закордонного паспорта можна буде звертатися до будь-якого з відділень незалежно від реєстрації та місця проживання:

– Центр надання адміністративних послуг у місті Кременчуці (площа Перемоги,2);                           – Автозаводський районний відділ ДМС у місті Кременчук Полтавської області (вул. Київська, 7); – Автозаводський районний відділ ДМС у місті Кременчук Полтавської області (вул. І.Сердюка 31/16); – Крюківський районний відділ ДМС у місті Кременчук Полтавської області (вул. І.Приходька, 91); – Кременчуцький районний сектор ДМС Полтавської області (проспект Свободи, 166).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто