Оформити закордонні та ID-паспорти буде простіше

У Кременчуці запрацюють 5 відділень для оформлення закордонних та ID-паспортів для мешканців Кременчука та Кременчуцького району.

rorrl

Про це повідомляє прес-служба Кременчуцької міської ради.

Сьогодні оформити ID-паспорт нового зразка можна лише у Автозаводському районному відділі ДМС на вулиці Ігоря Сердюка 31/16 і виключно лише тим мешканцям міста, які прописані у Автозаводському районі. Для мешканців, місцем реєстрації яких є Крюківський район, паспорт оформлюється у ЦНАПі, а для мешканців Кременчуцького району паспорти оформлюються за адресою проспект Свободи 166, але у зв’язку з відсутністю необхідного обладнання для оформлення паспорта у вигляді ID-картки, паспорти видають зразка 1993 року.

На сьогодні вже закуплено і встановлено додаткові комплекти апаратури, необхідні для оформлення паспорта у вигляді картки-ID, але не підключено до Єдиного державного демографічного реєстру.

Після підключення необхідного обладнання для оформлення ID-паспорта мешканці міста можуть звернутись до:

– Центру надання адміністративних послуг (площа Перемоги, 2);

– Автозаводського районного відділу ДМС у Кременчуці (вул. Київська, 7);

– Крюківського районного відділу ДМС у Кременчуці (вул. І.Приходька, 91).

Закордонні паспорти сьогодні можна отримати лише в Автозаводському районному відділі ДМС у Кременчуці (вул. І.Сердюка, 31/16) та в Кременчуцькому районному секторі ДМС у Полтавській області (проспект Свободи, 166).

Після підключення обладнання для оформлення закордонного паспорта можна буде звертатися до будь-якого з відділень незалежно від реєстрації та місця проживання:

– Центр надання адміністративних послуг у місті Кременчуці (площа Перемоги,2);                           – Автозаводський районний відділ ДМС у місті Кременчук Полтавської області (вул. Київська, 7); – Автозаводський районний відділ ДМС у місті Кременчук Полтавської області (вул. І.Сердюка 31/16); – Крюківський районний відділ ДМС у місті Кременчук Полтавської області (вул. І.Приходька, 91); – Кременчуцький районний сектор ДМС Полтавської області (проспект Свободи, 166).

Залишити відповідь