Оголошено конкурс малюнків “Краса Божого світу”

thumb-big-380x250-f7df

Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра» оголошує про проведення виставки-конкурсу дитячого малюнка «Краса Божого світу».Ідея конкурсу, приуроченого до дня Святого Миколая – показати красу створеного Богом світу. Тож темами для робіт мають стати сюжети про родину, друзів, рідну домівку і місто, природу, а також сюжети з Біблії.

До участі запрошують вихованців Кременчуцького будинку дитячо-юнацької творчості, Кременчуцького об’єднання  дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання, міського центру позашкільної освіти, художньої школи, центру науково-технічної творчості учнівської молоді та читачів дитячих бібліотек віком від 5-ти до 17-ти років.

Роботи на конкурс будуть прийматися з 3 по 5 грудня 2014 р. у Центральній  дитячій бібліотеці ім. Торубари за адресою: вул. Леніна, 12/16 (масовий відділ), з 9.00 до 17.00, тел.: 2-11-25.

Переможців визначать у кожній з трьох вікових груп авторів:

від 5 до 8 років; від 9 до 12 років та від 13 до 17 років.

Автор найкращої роботи серед усіх вікових груп здобуде Гран-Прі, а  всі переможці конкурсу – дипломи та подарунки від Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра».

Урочиста церемонія нагородження відбудеться в боулінг-клубі ТРК «Європа».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто