Оголошено конкурс малюнків “Краса Божого світу”

thumb-big-380x250-f7df

Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра» оголошує про проведення виставки-конкурсу дитячого малюнка «Краса Божого світу».Ідея конкурсу, приуроченого до дня Святого Миколая – показати красу створеного Богом світу. Тож темами для робіт мають стати сюжети про родину, друзів, рідну домівку і місто, природу, а також сюжети з Біблії.

До участі запрошують вихованців Кременчуцького будинку дитячо-юнацької творчості, Кременчуцького об’єднання  дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання, міського центру позашкільної освіти, художньої школи, центру науково-технічної творчості учнівської молоді та читачів дитячих бібліотек віком від 5-ти до 17-ти років.

Роботи на конкурс будуть прийматися з 3 по 5 грудня 2014 р. у Центральній  дитячій бібліотеці ім. Торубари за адресою: вул. Леніна, 12/16 (масовий відділ), з 9.00 до 17.00, тел.: 2-11-25.

Переможців визначать у кожній з трьох вікових груп авторів:

від 5 до 8 років; від 9 до 12 років та від 13 до 17 років.

Автор найкращої роботи серед усіх вікових груп здобуде Гран-Прі, а  всі переможці конкурсу – дипломи та подарунки від Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра».

Урочиста церемонія нагородження відбудеться в боулінг-клубі ТРК «Європа».

Залишити відповідь