Оголошено конкурс малюнків «Мої права»

6947851

З 9 жовтня по 9 листопада 2014 року у Кременчуці відбудеться конкурс малюнків «Мої права» щодо вивчення Конвенції ООН про права дитини. Він  проводиться серед учнівської молоді, що навчається в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах міста.

На конкурс приймаються художні роботи на правову тематику з реалізації основних положень Конвенції ООН про права дитини, виконані на папері формату А-3. Техніка виконання: гуаш, акварель, олівець та інше. Роботи повинні бути оформлені в паспарту. Їх будуть оцінювати  у 3 вікових категоріях: І категорія – 6-10 років; ІІ категорія – 11-14 років; ІІІ категорія – 15-17 років.

Кращі роботи будуть роздруковані в тематичному календарі і розповсюджені в загальноосвітніх навчальних закладах.

Роботи надсилати за адресою: м. Кременчук, площа Перемоги, 2, управління у справах сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, каб. 522, тел. 2-20-89.

За інформацією Кременчуцької міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто