Огорожа – проти стихійного ринку

1436964377_3

У мешканців 9-поверхівки в районі оптового ринку по вул. Московській (в районі кафе «Казка») вже урвався терпець – їх допекли стихійні торговці, які залишають по собі сміття, псують газони і перетворюють тротуари на ринок. – У четвер вранці (9 липня) біля «Казки» в нас був мітинг. Вийшли мешканці цього будинку і кричали, що їх усе дістало. Вони вимагають встановити паркан, аби торговці не мали змоги розміщувати там свої лотки. Поламані кущі, сміття, ковбаса, риба – цілий ринок, хоча офіційний ринок є через дорогу, – говорить начальник управління торгівлі Л. Жорняк.
Перший віце-мер В. Калашник наказав підлеглим з управління благоустрою за 2 тижні відшукати можливість поставити там огорожу. Начальник управління С. Гаріфов не впевнений, що це допоможе, але розпорядження пообіцяв виконати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто