Олег Фещенко, голова Кременчуцького Об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів, нагороджений нагрудним знаком «Знак пошани» Міністерства оборони України

За вагомий внесок у розвиток ветеранського руху України, активну участь у громадському житті, збереження військово-історичних традицій, патріотичне виховання молоді голова Об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство», полковник запасу Олег Фещенко нагороджений нагрудним знаком «Знак пошани» Міністерства оборони України. Високу відзнаку було вручено 9 грудня в Києві на щорічній конференції Всеукраїнської спілки ветеранів війни.

Знак пошани голові Об’єднання  “Бойове братство” Олегу Фещенку вручає перший заступник голови ВСУВ Віктор Шамрай

 Бойові побратими з Героєм України  Віктором Капшуком

Конференція цьогоріч була ювілейною, 60-ю, відповідно урочисто-святковою. Делегатів вітав Національний президентський оркестр. У ході роботи конференції було внесено деякі зміни до статуту організації, вирішені організаційні питання. Найважливіше – відбулася зміна керівництва Спілки. Замість генерал-полковника Володимира Воронцова, який за станом здоров’я пішов з посади голови організації, очільником ВСВУ було обрано генерал-майора Володимира Поповича. Також учасники конференції обрали й новий склад Ради Спілки, до якої, як і раніше, увійшов голова Об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство» Олег Фещенко.

Нагадаємо, що «Бойове братство» було створено в 2005 р. Наразі в лавах організації 410 осіб, це ветерани війни та військової служби, учасники бойових дій, ветерани спецпідрозділів, правоохоронних органів, учасники миротворчих місій, антитерористичної операції на сході України та інші.

Серед відомих проектів «Бойового братства» в Кременчуці  – щорічна військово-патріотична гра серед учнів старших класів шкіл «Патріот», дитячо-юнацький фестиваль патріотичної пісні «Про подвиги, звитягу і відвагу», який приурочений до Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників, організація святкових заходів до Дня високо мобільних десантних військ, Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та інші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто