Олега Бабаєва поховають у вівторок, 29 липня

Похорони міського голови Кременчука Олега Бабаєва, застріленого 26 липня неподалік від його будинку, відбудуться на Новоревівському цвинтарі. Батьки Олега Бабаєва, які проживають в російському місті Курськ, погодилися поховати сина в Кременчуці. Це стало відомо вчора ввечері, по завершенні другого за цей день засідання комітету з організації похорону. 


Міського голову Олега Бабаєва поховають на Новоревівському цвинтарі поряд з могилою екс-очільника Кременчука Івана Пономаренка. Батьки Олега Мейдановича дали згоду на поховання в Кременчуці, хоча спочатку планували зробити це в рідному Курську, де вони живуть і де народився їх син. Натомість дружина Олега Бабаєва, дві його доньки, друзі, товариші й просто кременчужани просили поховати мера саме в Кременчуці. 
Двічі з цього питання сьогодні збирався комітет з організації похорону. Врешті було вирішено, що 29 липня, після відспівування в Свято-Троїцькому храмі, попрощатися з Олегом Бабаєвим всі городяни зможуть у Міському палаці культури з 10.00. до 12.00. На Новоревівский цвинтар кременчужани зможуть дістатися автобусами, які вирушатимуть від МПК. По завершенні поховання автобуси перевезуть людей від кладовища в центр міста.

Залишити відповідь