Олега Бабаєва поховають у вівторок, 29 липня

Похорони міського голови Кременчука Олега Бабаєва, застріленого 26 липня неподалік від його будинку, відбудуться на Новоревівському цвинтарі. Батьки Олега Бабаєва, які проживають в російському місті Курськ, погодилися поховати сина в Кременчуці. Це стало відомо вчора ввечері, по завершенні другого за цей день засідання комітету з організації похорону. 


Міського голову Олега Бабаєва поховають на Новоревівському цвинтарі поряд з могилою екс-очільника Кременчука Івана Пономаренка. Батьки Олега Мейдановича дали згоду на поховання в Кременчуці, хоча спочатку планували зробити це в рідному Курську, де вони живуть і де народився їх син. Натомість дружина Олега Бабаєва, дві його доньки, друзі, товариші й просто кременчужани просили поховати мера саме в Кременчуці. 
Двічі з цього питання сьогодні збирався комітет з організації похорону. Врешті було вирішено, що 29 липня, після відспівування в Свято-Троїцькому храмі, попрощатися з Олегом Бабаєвим всі городяни зможуть у Міському палаці культури з 10.00. до 12.00. На Новоревівский цвинтар кременчужани зможуть дістатися автобусами, які вирушатимуть від МПК. По завершенні поховання автобуси перевезуть людей від кладовища в центр міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто