Олег Фещенко, в.о.голови ГО “Рідне місто” привітав з ювілеєм героїню України

31 березня в.о.голови ГО “Рідне місто” привітав з ювілеєм героїню України Камишнікову Валентину Трофимівну з 95 річницею з дня народження. Пишаємося такими героїнямит нашого Рідного Міста


Камишнікова Валентина Трофимівна 1924 року народження. Восени 1941 року брала участь в боях під Білою Церквою і Полтавою, важко поранена. Після госпіталю – санінструктор батареї 45-мм гармат. Брала участь у вуличних боях в Сталінграді і на дніпровських плацдармах, в 1945 році в Угорщині при німецькому контрнаступ. Була ще двічі поранена: «поверталася я в медсанчастину і почула, що летить літак. Побачила, як він скидає бомби, і побігла на них, як мене вчили – щоб вони перелетіли, тому що все осколкові поранення по інерції йдуть по літаком. Бомба розірвалася, і мене сильно контузило, закидало снігом. Я цілу ніч в снігу пролежала ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто