Олександр Плескун, голова депутатської комісії з питань бюджету вимагає від начальника міського УЖКГ бізнес-план щодо придбання і використання асфальтозмішувальної установки

Міське УЖКГ пропонує цього року купити для кременчуцького шляхового ремонтного управління асфальтозмішувальну установку. Профільна бюджетна комісії Кременчуцької міської ради начебто і «за», але просить УЖКГ надати детальний бізнес-план використання цієї установки. Адже купувати збираються не таку собі маленьку, для власних потреб, установку, а потужну, яка легко може виготовляти асфальт і для сусідніх районів, тобто ШРБУ зароблятиме на ній гроші.

 

 

 

 

   Асфальозмішувальна установка коштує 14,1 млн грн, ШРБУ зможе на ній заробляти. Олександр Плескун запитує: як скоро окупиться ця покупка? 
31 січня на сесії Кременчуцької міської ради депутати розподілятимуть кошти фінансової підтримки комунальним підприємствам. Йдеться про майже 82 млн грн. У пояснювальній записці до проекту рішення ціла низка обладнання та техніки, яким потрібно придбати комунальним підприємствам за бюджетні гроші. З-поміж іншого значаться і 14,1 млн грн для ШРБУ на придбання асфальтозмішувальної установки.
Саме на цей момент звернув увагу голова бюджетної комісії Олександр Плескун під час засідання з підготовки до сесії. Він наголосив на необхідності існування для цієї установки бізнес-плану або ТЕО-обгрунтування, в якому б чітко було вказано, баланс вкладених і отриманих коштів, джерела отримання грошових ресурсів тощо. Це потрібно, за словами Олександра Плескуна, аби депутати були переконані в необхідності купівлі саме потужної і дороговартісної установки.
Начальник УЖКГ Іван Москалик пообіцяв надати такі розрахунки до 31 січня.

Залишити відповідь