Олександр Плескун просить мера забезпечити людям нормальні умови проживання

Вже понад місяць мешканці 2-го під’їзду буд. № 44 по вул.. Правобережній живуть в екстремальних умовах – без електрики і в холоді. Відновити нормальні умови проживання в будинку після жахливої пожежі 2 січня 2017 р. наполегливо просить міську владу депутат Кременчуцької міської ради Олександр Плескун, до якого за допомогою звернулись люди з постраждалих віг вогню помешкань.

 

 

Депутати міської ради підтримали запит Олександра Плескуна щодо допомоги мешканцям вул. Правобережна, 44, будинок яких постраждав внаслідок пожежі 2 січня. 


Після жахливої пожежі, що сталася в кв. 26 буд. № 44 по вул. Правобережній 2 січня 2017 р., до тепер у будинку не відновлено нормальну роботу електромереж та теплоізоляцію. Керуюча компанія не чує скарги людей. Про це наголосив у своєму депутатському запиті на ім’я міського голови депутат Олександр Плескун з фракції партії «Рідне місто».
– Під час пожежі та її гасіння були пошкодженні електромережі, розподільчі шафи, електролічильники, задимлені стіни 2-го під’їзду, пошкоджено вхідні двері сусідніх квартир, меблі. Квартира 26, де виникла пожежа, зараз знаходиться в повному розумінні без вікон і дверей, через це в сусідніх квартирах дуже холодно. Квартири поверхами нижче залиті водою, – доповів у запиті на сесії міської ради 31 січня Олександр Плескун.
За його словами, 23 січня до нього звернулись мешканці постраждалого 2-го під’їзду зі скаргою на бездіяльність управляючої компанії. До цього часу не відновлено пошкоджене електрообладнання та елетромережі, не вжиті заходи щодо теплоізоляції в квартирі 26 та ремонту в під’їздах. Не зважаючи на постійні звернення до відповідних служб мерії, постраждалі мешканці залишились наодинці зі своєю бідою. Керуюча компанії відмовляється проводити ремонт до того часу, як будуть вивезені залишки речей зі згорілого помешкання, де виникла пожежа і загинула жінка. Але загибла була одинокою, сусідам нічого не відомо про її можливих родичів, самі ж люди не наважаються виносити з чужої квартири майно, навіть обгоріле, адже це протизаконно.
– Також стало відомо, що після спроби ремонту і підключення електромереж у квартирах, 9 січня знову виникла пожежа та людей попередили про обмеження користування електричними приладами та освітленнями. Мешканцям дозволено користуватися тільки однією лампочкою в квартирі. Люди вже майже місяць живуть в квартирах без електрики та в холоді, – зазначив депутат.
Олександр Плескун звернувся до міського голови з проханням взяти під особистий контроль це питання та забезпечити виконання всіх заходів для ремонтних робіт, зобов’язати відповідні служби вивезти зіпсоване майно, здійснити ремонт або встановлення нових електролічильників, ремонт електропроводки, розібратися з температурним режимом в помешканнях, в тому числі і шляхом корегування плати за тепло внаслідок його недотримання.
Запит Олександра Плескуна його колеги-депутати підтримали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто