Олександр Роженко: «Чим більше ми фінансуємо силовиків з міського бюджету, тим більше генерали розкрадають з державного!»

Голова фракції партії «Рідне місто» в Кременчуцькій міській раді Олександр Роженко вважає нерозумним фінансувати за рахунок коштів Кременчука силові підрозділи, тим самим перекладаючи на плечі міста обов’язок держави. 13 грудня на засіданні профільної депутатської комісії з питань екології та земельних відносин при обговоренні проектів рішень сесії міськради, що відбудеться 22 грудня, Олександр Роженко виступив категорично проти виділення з міського бюджету коштів на ремонт казарми  по вул. Троїцькій 5-го Управління Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом СБУ. 

Відповідний пункт про виділення СБУ в 2017 р. 280 тис. грн з міської казни  пропонується внести до затвердженої раніше Програми територіальної оборони на 2016-2018 рр.

Присутній на засіданні представник 5-го Управління СБУ пояснив, що держава надала їм на ремонт приміщення лише 30 тис. грн, тож доводиться просити про допомогу місто.

«Давайте будемо всіх фінансувати – СБУ, прокуратуру. поліцію … Це наш обов’язок? Я кожного дня дивлюся телевізор і чую, що шалені кошти виділяються з державного бюджету на фінансування армії, СБУ упакована і профінансована на всі 150%. Нам показують, як генерали обкрадають державу, мають квартири, маєтки, все йде туди, а ми тут давайте виділяти кошти громади! У нас лічильні в житлових будинках не встановлені – ні теплові, ні газові, інших проблем купа, а ми давайте виконувати функцію держави і фінансувати Міноборони, СБУ, прокуратуру, поліцію… Чим ми більше тут фінансуємо, тим більше вони коштів з державного бюджету розкрадають!», – наголосив депутат Роженко.

Залишити відповідь