Олександр Роженко: «Чим більше ми фінансуємо силовиків з міського бюджету, тим більше генерали розкрадають з державного!»

Голова фракції партії «Рідне місто» в Кременчуцькій міській раді Олександр Роженко вважає нерозумним фінансувати за рахунок коштів Кременчука силові підрозділи, тим самим перекладаючи на плечі міста обов’язок держави. 13 грудня на засіданні профільної депутатської комісії з питань екології та земельних відносин при обговоренні проектів рішень сесії міськради, що відбудеться 22 грудня, Олександр Роженко виступив категорично проти виділення з міського бюджету коштів на ремонт казарми  по вул. Троїцькій 5-го Управління Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом СБУ. 

Відповідний пункт про виділення СБУ в 2017 р. 280 тис. грн з міської казни  пропонується внести до затвердженої раніше Програми територіальної оборони на 2016-2018 рр.

Присутній на засіданні представник 5-го Управління СБУ пояснив, що держава надала їм на ремонт приміщення лише 30 тис. грн, тож доводиться просити про допомогу місто.

«Давайте будемо всіх фінансувати – СБУ, прокуратуру. поліцію … Це наш обов’язок? Я кожного дня дивлюся телевізор і чую, що шалені кошти виділяються з державного бюджету на фінансування армії, СБУ упакована і профінансована на всі 150%. Нам показують, як генерали обкрадають державу, мають квартири, маєтки, все йде туди, а ми тут давайте виділяти кошти громади! У нас лічильні в житлових будинках не встановлені – ні теплові, ні газові, інших проблем купа, а ми давайте виконувати функцію держави і фінансувати Міноборони, СБУ, прокуратуру, поліцію… Чим ми більше тут фінансуємо, тим більше вони коштів з державного бюджету розкрадають!», – наголосив депутат Роженко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто